Мандрівки

Книголюбів і туристів запрошують у літературну мандрівку з Тарасом Прохаськом

. 2488

Команда путівника «Їздець» запрошує мешканців Кіровоградщини у літературну мандрівку вихідного дня «Франківськ-Коломия-Франківськ», що відбудеться 20-21 червня 2015 року.

 

В цю мандрівку входить:
Екскурсія Івано-Франківськом у компанії письменника Тараса Прохаська;
Секретна прогулянка від письменника та видавця Василя Карп’юка;
Тур по найколоритніших кнайпах Івано-Франківська;
Візит до Музею гуцульщини і прогулянка слідами Василя Стефаника, Леопольда фон Захер-Мазоха, Івана Франка, Станіслава Вінценза та Ірини Вільде у Коломиї;
Подія-сюрприз від організаторів мандрівки.

Вартість дводенного, не побоїмося цього слова, їздець-туру «Франківськ-Коломия-Франківськ» становить 650 гривень. У цю суму входить поселення в хостелі, сніданок, вхід на подію-сюрприз від організаторів, переїзд від Івано-Франківська до Коломи та назад, екскурсії. У вартість поїздки не входить проїзд до Івано-Франківська та назад.

Мандрівка розрахована на учасників із різних міст. Старт подорожі відбудеться в Івано-Франківську, учасники купують квитки самостійно.

Для участі у літературній мандрівці «Франківськ-Коломия-Франківськ» просимо вас зареєструватися за посиланням http://u.to/3ZJ6Cw. Реєстрація триває до 12 червня 2015 року включно.

Якщо у вас є питання, пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
До зустрічі в Івано-Франківську!

20-21 червня. Літературна мандрівка «Франківськ-Коломия-Франківськ»
Подія у Facebook: http://facebook.com/events/719139378209345/
Спільнота Літературного путівника Україною «Їздець»: http://facebook.com/yizdetz

Поширюйте

Коментуйте


Реклама