Мандрівки

Напиши про літні мандри – позмагайся за подарунок

. 3755

Вже другий рік поспіль серця українців не на місці. Душею ми з нашими вояками, що на Сході. Але часом так хочеться мирних новин і душевної розради, аби набратись сил. Тоді, треба вирушати в мандри.


Літо для цього – чудова пора.

 

Незалежно від того, чи побували ви цьогоріч на екзотичному острові або мандрували з наплічником, чи їздили автостопом Європою або відкривали для себе невідомі місця України, а може новим поглядом глянули на рідне бабусине село «Гречка» пропонує вам написати про свої мандри і позмагатись за подарунок, який надихне на майбутні подорожі.

Умови конкурсу:

1. Роботи на конкурс "Найкращий мандрівник-2015" приймаються з 28 червня 2015 року до 15 вересня 2015 року на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  . У темі листа зазначит "На конкурс".

2. Матеріали на конкурс можуть складатись із тексту, фото і відео матеріалів. Бажано аби подорож відбулась з квітня 2015 по вересень 2015 року.
3. Роботи можуть подаватись українською і російською мовами. (Перед публікацією на сайт російськомовні роботи будуть перекладені на українську.)
4. На сайті будуть опубліковані найкращі на думку редакції матеріали.
5. Переможець буде визначений до 30 вересня 2015 року.

Нагадаємо, «Гречка» проводить такий конкурс не вперше. Минулого разу перемогу розділило двоє учасників з матеріалами про підйом на Монблан та похід на Ельбрус.


 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама