Мандрівки

Екзотичні ресторації та їх варіації

. 5956

www.gre4ka.com.ua

А „Гречка” обіцяла вам розказати більше про львівські кнайпи. Отже, на початку сезону відпусток – тримайте! Львів’яни – це люди, бізнес-жилці яких можна позаздрити. Крім сотень кав’ярень, які працюють і приманюють споживачів смачнющою кавою, світом ширяться чутки про вигадливі і кумедні кнайпи. Ну хто не чув про „Криївку”? Ця ресторація була першою, а зараз таких див вже більше десятка і кожна зі своєю фішкою.

Авторами цієї алко-кавової радості є холдинг емоцій  „Фест”. До речі, вам запропонують екскурсійний тур всіма кнайпами мережі. Хочете глянути на Львів п’яними очима? Тоді вам сюди.

www.gre4ka.info

„Криївка” - улюблене місце туристів (за упівський колорит) і львів’ян (за цілодобову роботу). Особливості: „Слава Україні!-Героям Слава!” – гасло закладу. На вході вам можуть запропонувати чарку медовухи ( це горілка, тому пити чи ні - обирати вам). Декорації закладу – каски, рушниці, баяни - брати можна! На стінах прочитаєте анекдоти про москалів. Шукаєте туалет? Це там, де написано „требник”. Разом з ресторацією на верхніх поверхах працює хостел. Дізнатись умови проживання можна в офіціанта. Є WiFi.

Перли меню: Салатка з курки „Гостинна гіляка”(30грн.)

„Перше причастя героя” (борщ) (14грн.)

„Цнотлива розвідниця” (льоди з ягідною поливкою та печивом) (20грн.)

Сувеніри: Меню, диски і книги про УПА, магніти, значки, футболки, шеврони і т.п.

www.gre4ka.info

„Мазох-кафе”- місце саме для туристів. І для одноразових відвідин. Бо самому побавитись з наручничками і пропозиціями офіціанта „відшмагати” – це весело, а от коли за сусіднім столиком кандали міряють і фотографуються на всю – це дратує.

www.gre4ka.info

Особливості: Перед входом стоїть бронзовий пам’ятник Лепольду фон Захер-Мазоху ( львів’яни пишаються, що перші мазохісти жили сама там). Засунувши руку до його кишені, дістанешся до його чоловічої чесноти. Коли ви потрапите всередину приміщення, вас відшмагає ввічливий офіціант. Фотографуватись, бавитись з наручниками і батогами можна!

Перли меню: “Хтива деспотиця” (40грн.) Томати з сиром моцарела, базиліком та соусом бальзамі. “Любиш, бо жадаєш”(38грн.) Салат з курятиною, сиром «Дар блу», яйцями та томатами. “Розмір має значення”(50грн.) Зупа з пеніса бика.

Сувеніри: книга „Венера в хутрі” Л. Захер-Мазоха, меню, наручники, батоги і т.п.

Таким чином, ми побували в найпопулярніших „фестівських” кафешках. Далі чекайте звіту про „Львівську майстерню шоколаду”, „Гасову лямпу” та „Дім легенд”.

Настя Дзюбак

фото автора

Поширюйте

Коментуйте


Реклама