Мандрівки

"Гречка" оголошує конкурс історій про літні мандри

. 9347


Екватор літа вже позаду, тому «Гречка» оголошує вже традиційний конкурс для мандрівників.

 

Хтось вже встиг з’їздити на відпочинок, а хтось лише планує відпустку. Хтось поїде до моря, хтось у гори, а хтось в рідне з дитинства село.

Незалежно від того, чи побували ви цьогоріч на екзотичному острові або мандрували з наплічником, чи їздили автостопом Європою або відкривали для себе невідомі місця України, а може новим поглядом глянули на рідне бабусине село «Гречка» пропонує вам написати про свої мандри і позмагатись за подарунок, який надихне на майбутні подорожі.

Ваша відпустка так і проситься на наші сторінки, та ще і отримати подарунок.

Умови конкурсу:
1. Роботи на конкурс "Найкращий мандрівник-2015" приймаються з 18 липня 2016 року до 15 вересня 2016 року на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У темі листа зазначит "На конкурс".
2. Матеріали на конкурс можуть складатись із тексту, фото і відео матеріалів. Бажано аби подорож відбулась з квітня 2016 по вересень 2016 року.
3. Роботи можуть подаватись українською і російською мовами. (Перед публікацією на сайт російськомовні роботи будуть перекладені на українську.)
4. На сайті будуть опубліковані найкращі на думку редакції матеріали.
5. Переможець буде визначений до 30 вересня 2016 року.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама