Мандрівки

Екскурсія для лісівників

. 2608

www.gre4ka.com.ua

Для своїх колег з усієї України кіровоградські лісівники провели екскурсії по Чорноліському навчально-виробничому та Оникіївському лісових господарствах, які по праву вважаються одними з найкращих в області.

У Чорноліському лісгоспі директор підприємства Віталій Головач та головний лісничий Олександр Зуєв показали гостям територію підприємств. Лісничі також подивились на те, як саме лісівники області вирощують сіянці у контрольованому середовищі – коробах. Велич та красу Чорного лісу можна відчути, постоявши біля славнозвісних дубів-велетнів.

В Оникіївському лісгоспі гостей зустрічали заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко та директор лісгоспу Сергій Слюсаров. Головний лісничий лісгоспу Людмила Поркуян запросила присутніх до дендрарію ім. В. Г. Єрмалаєва, що закладений 2001 року на площі 0,8 га, і в якому на сьогодні налічується більше ніж 200 видів та форм дерев, чагарників та ліан.

 

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Лісничі відвідали парк-експозицію "Лісові стежки", створену силами працівників апарату  спеціально до Дня працівника лісу. Новостворена рекреаційна ділянка розташована на площі 2 га під наметом 96-річного насадження сосни та відображає родзинку кожного лісництва: від Оникіївського – "Край бджолярів", Тишківського – "Географічний центр України", Новоукраїнського – "Хліборобський край», Торговицького – "Козацький край", " Зелена Брама".

Сама площа парку розділена просвітницькими стежинами, на яких встановлені плакати, аншлаги, малі архітектурні форми. На них розміщена інформація з охорони та захисту лісу, правила пожежної безпеки в лісах, про тваринний світ, дендрологія й ботаніка, про захворювання і хвороби лісу.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Позитивне враження підсилила екскурсія конторою лісгоспу, розсадником та тепличним господарством, майданчиком із продажу декоративного посадкового матеріалу, цехом переробки та новим насіннєвим сховищем. Приємним було й відвідування фазанарію та вольєру для утримання диких парнокопитних мисливських тварин.

Справжню осінь гості відчули на собі в одному з найбільших рекреаційних пунктів області – урочищі "Чобіток", що розташоване неподалік лісгоспу. Там вони пройшлися екологічною стежиною та поділилися з працівниками лісового господарства Кіровоградщини своїми враженнями від поїздки, запросили до себе та запевнили, що такі зустрічі неодмінно вплинуть на стан лісової галузі позитивно.

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама