Мандрівки

Європейський вояж кіровоградців

. 1434

www.gre4ka.com.ua

На осінніх канікулах представники Ради євроклубів Кіровоградщини, що працює при Кіровоградському обласному ЦДЮТ, відвідали з дружнім візитом Польщу, Німеччину та Чехію. Поїздка відбулась у рамках партнерської програми співпраці та налагодження суспільно-культурних взаємовідносин молоді України і Польщі.

Свою подорож євроклубівці розпочали зі Львова. Вони відвідали школу-гімназію «Софія», ознайомились із роботою закладу у напрямку євроінтеграції, побували у етнографічному музеї та прогулялись старовинним містом.

Наступним було м. Карпач (Польща), розташоване високо у Карпатських горах. Зустрічали наших євроклубівців дуже тепло і приязно. Діти мали змогу прогулятись заповідним парком Карканоше, скуштувати неймовірно смачну польську кухню, ознайомитись із цікавими відмінностями освіти Польщі та презентувати роботу Кіровоградського обласного ЦДЮТ і його творчих об’єднань.

www.gre4ka.info

Решту подорожі діти провели у екскурсіях містами Глівіце, Йелена Гура та Вроцлав. Казкова архітектура, традиційні вуличні прикраси, історичні пам’ятки назавжди залишаться у спогадах учнів.

Вразили музеї німецького міста Дрезден та його історія. Діти мали змогу помилувалися оригіналами картин Рембранта, Рафаеля та інших світових митців. Найкрасивіше місто Європи – Прага подарувало незабутні враження від вузеньких середньовічних вулиць старого міста, ратуші з унікальним годинником, зміни караулу біля президентського палацу.

www.gre4ka.info

Тетяна Стороженко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама