Нові умови оплати віз Великобританії

Опубліковано . в Мандрівки

Кількість переглядів - 4037

Починаючи з травня поточного року, Візовий центр Великобританії, розташований в столиці України, перевів процедуру візових оплат виключно в онлайн площину. Іншими словами, анкети на візи у Велику Британію повинні подаватися після їх заповнення в Інтернеті та оплатою онлайн, з отриманням конкретних дати і часу для пред'явлення всього пакету документів у Візовий центр. Оплата може здійснюватися виключно за допомогою пластикових карток Visa, Mastercard і навіть із використанням платіжного сервісу WebMoney. Оплата візового збору здійснюється у еквіваленті не до фунту як раніше, а до євро.


Слід визнати, що нововведення є досить корисним, як для Візового центру, так і для Візового відділу Посольства Великобританії в цілому. Відпадає необхідність утримання значної кількості касирів, з'явилася можливість економії за рахунок скорочення обсягів банківських послуг, а гроші, при цьому, направляються безпосередньо на рахунки посольства.

 

Однак, якщо говорити про клієнтів Візового центру, то для них користь від даного нововведення досить сумнівна. Насамперед, не варто забувати, що далеко не всі громадяни мають платіжні картки або гаманці Вебмані. Інакше кажучи, такі люди явно обмежені у своїх правах, тому що відтепер вони втратили можливість виконати оплату в потрібний термін після призначення дати подачі документів. Крім усього іншого, рекомендована (а фактично, обов'язкова вимога) подача довідки про фінансову спроможність з банківською роздруківкою за шість місяців. Таким чином з урахуванням збору документів віза у Великобританію отримується (при позитивному рішенні консула) десь протягом місяця від моменту вашого рішення почати процес її оформлення, і сюди ми вже порахували проміжок часу на розгляд візовим відділом після отримання ваших документів – 2 (частіше 3) тижні.

Досить багато проблем виникає і в разі скасування наміченого візиту до Великої Британії. Раніше таке скасування можна було зробити в момент подачі документів до Візового центру, і ніяких матеріальних втрат клієнт не ніс. Тепер же, так як оплата здійснюється наперед, необхідно складати заяву на повернення коштів, а це неминуче веде до фінансових втрат на курсових ставках і виплатах за здійснення банківських операцій.

Що стосується онлайн-анкет, то і з ними з'являються складності. Раніше, у випадку можливих помилок, можна було просто заповнити новий варіант і скасувати старий, не втрачаючи ні часу, ні грошей. Тепер же вносити виправлення стало на порядок складніше і доведеться вживати заходів на заморожування колишніх виплат і доплачувати не менше 100 євро за анкету з виправленнями.

Виходячи з вищесказаного, стає зрозуміло, що віза в Англію буде оформлена з мінімальними витратами часу та фінансів при використанні послуг професіоналів або ж потрібно самим здобувати цих професійних навичок. З огляду на поглиблення міжнародної ізоляції України уміння оформлювати візи самостійно і регулярно знадобиться вже у найближчому майбутньому.

За матеріалами Visa-Expert.com.ua

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв