Мандрівки

"Гречка" оголошує конкурс для мандрівників

. 5594

За чашкою чаю так приємно згадати про літні мандри. А, можливо, не тільки літні. Тому «Гречка» оголошує конкурс для мандрівників.

 

time to travel1

Не залежно від того, де ви провели свою мандрівку - в Україні чи за кордоном, мандрували самі чи скористались послугами турфірми, чи з нового боку побачили рідне село - ви можете долучитись до конкурсу і написати нам про це.

Чому ваша подорож була незабутньою? Що варто знати туристам, які тільки планують поїздку? Які лайфхаки ви знайшли, аби відпочити на всі 100%? Які враження від нових місць?

Найкращі матеріали будуть опубліковані, а переможця чекатиме подарунок, який надихне на майбутні подорожі.

Ваша відпустка так і проситься на наші сторінки.

Умови конкурсу:
1. Роботи на конкурс "Найкращий мандрівник-2018" приймаються з 7 жовтня 2018 року до 7 листопада 2018 року на електронну скриньку gre4ka.info@ukr.net . У темі листа зазначити "На конкурс".
2. Матеріали на конкурс можуть складатись із тексту, фото і відео матеріалів. Бажано аби подорож відбулась у 2018 році, проте можливі і матеріали про поїздку 2017 року.
3. Розповіді можуть подаватись українською і російською мовами. (Перед публікацією на сайт російськомовні роботи будуть перекладені на українську.)
4. На сайті будуть опубліковані найкращі, на думку редакції, матеріали.
5. Переможець буде визначений до 15 листопада 2018 року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама