Мандрівки

Третє диво: мандрівка на Каскади

. 1649

www.gre4ka.com.ua

Кіровоград - місто чудове і дуже гарне, але не Кіровоградом єдиним живе "Гречка". Особливо часто про це згадується тої пори, коли, як співала "Піккардійська терція", "на сірому камені плавиться тінь". Цього разу наша мета - дістатися до урочища Каскади - одного з мальовничих куточків області, яке обрали для участі в акції "7чудес України" .

Два об’єкти з переліку див Кіровоградщини - Чорний ліс та Монастирище - "Гречка" вже дослідила. Ще один - Козацький степ - поки чекає свого часу. А от Каскади - вже дочекалися! У святкові вихідні, що передують Дню незалежності, "Гречка" рушить до Маловисківського району вздовж річки Плетений Ташлик на південний захід від села Злинка, де, власне, урочище і знаходиться.

Мандрівка наша розпочнеться з міста Новоукраїнки - тобто там, де закінчилася попередня мандрівка Чорним Ташликом. Ми плануємо пройти вздовж Плетеного Ташлика повз села Новоолександрівка та Войнівка. Біля місця, де річка Буки впадає в Плетений Ташлик, ми розраховуємо побачити Каскади. Що з цього вийде і як це все буде виглядати - читайте й дивіться на "Гречці" незабаром.

Фото:"7чудес України"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама