Мандрівки

Cтежки Ра в Карпатах

 Автор: Віталій. 5519

Cтежки Ра в Карпатах З 3 по 11 серпня в Карпатах пройшов пластовий табір "Стежками РА". В таборі взяло участь 17 людей – більшість школярі і студенти з Кіровоградщини (Світловодськ) і Львівщини (Сколе). Комендант табору Леонід Пасько розповідає: "Наш табір називався "Стежками Ра", тобто стежками світла. Він повторював багато в чому минулорічний маршрут "Стежками героїв".

Шлях пролягав від Закарпаття через водороздільний хребет до Івано-Франківської області. Також це колишня лінія польсько-чешського кордону. Місця це малозаселені. Останнє село, що ми пройшли в Закарпатській області, було Колочава. До наступного населеного пункту, вже на Іванофранківщині, було близько 100 кілометрів".

Мукачево - Хуст - Тереблянська ГЕС - гора Топас - гора Стримба - уздовж річки Мокрянка - водороздільний Дар'їв хребет - сходження на гору Попадя (1741м) - долиною річки Петрос рухались до Осмолоди, далі до Гринькова, де розташований пластовий табір-музей "Сокіл". Ці маршрути не вперше ходжені. Загалом, жодних несподіванок не було. От тільки іноді природа підкореговувала маршрут вказаний на мапі (стежки закидані буреломом), доводилось трохи блукати, розповідає пан Леонід.

"На початку мандівки були сильні дощі. Але всі повернулись здорові, і зовсім не виснажені дорогою. Дуже добре справились дівчата. Хлопці звичайно намагались їх розвантажувати. Проте дехто і викидав зайве, щоб було легше нести. Загалом нам пощастило з командою. Ніхто не нив і додому не просився. Ну, хіба ввісні несвідомо дехто кликав маму. А ще зустріли багато туристичних груп з Польщі і Чехії. Особливо в Колочаві. Дуже цікаве місце, багато музеїв. Проте місцеві кажуть, що цього року туристів в Карпатах менше, можливо, через погоду. Але чисте повітря, гори - неймовірні".

Cтежки Ра в Карпатах

Cтежки Ра в Карпатах

Cтежки Ра в Карпатах

Cтежки Ра в Карпатах

Дивовижна природа...

Cтежки Ра в Карпатах

Cтежки Ра в Карпатах

... і неймовірні тварини

Для світловодських пластунів мандри Капатами вже стали доброю традицією. Тому впевнено можна сказати, що і наступного літа вони не оминуть "б’ютіфул Карпати".

Cтежки Ра в Карпатах

Поширюйте

Коментуйте