Надзвичайні події

Правоохоронці-добровольці з Кіровоградщини четверту добу без зброї, бронежилетів та харчування

. 4235

Четверту добу без харчування, озброєння(лише табельна зброя - ПМ), а найголовніше - без бронежилетів, - так воюють кіровоградські правоохоронці, які вирішили зі зброєю в руках захищати Україну на сході країни. Про це «Гречці» повідомили родичі міліціонерів, які нині перебувають у Харківській області.

www.gre4ka.infoКілька спроб перебазувати новоприбулих на місце виконання завдання не мали успіху - траса, якою рухається колона з мобілізованими правоохоронцями, постійно прострілюється російськими терористами.

 «Перші дні ми харчувалися бутербродами, які прихопили з дому. А після того, як вони скінчилися, скинулися по 100 гривень та придбали продукти в місцевому магазині. Варимо їсти самі», - розповідають «Гречці» добровольці з Кіровоградщини.

Про відправку на Схід півсотні працівників міліції з Кіровоградської області, на минулій сесії обласної ради, що відбулася 6 червня, розповів очільник обласного управління міліції Анатолій Вітюк. Головний міліціонер області зазначив, що правоохоронці на Сході не мають належного забезпечення, проте розповів, що на Харківщині, куди попрямували добровольці, місцева влада забезпечує їх харчуванням.

www.gre4ka.info

Чому міліціонерам четверту добу не видають автоматичної зброї, необхідних засобів захисту та навіть не годують,  в міліції не пояснюють.  Родичі правоохоронців, які звернулися до редакції «Гречки», б’ють на сполох - вони бояться, що кіровоградські силовики ризикують перетворитися на гарматне м’ясо, та вимагають від керівництва МВС та АТО  належним чином виконувати свої обов’язки та забезпечувати хлопців всім необхідним.

«Ми як коти в мішку – беззахисні і в будь-який момент нас можуть відправити в епіцентр військових дій без зброї та бронежилетів», - розповідає «Гречці» один з правоохоронців, - «Ми самі купували собі камуфляжі, взуття та спальники, проте купити автомат ми не можемо, тож дуже сподіваємося, що про нас згадає керівництво».

За словами кіровоградських правоохоронців, ще до виїзду на схід х запевгяли, що всі матимуть нормальне озброєння та бронежилети відразу по прибуттю, тепер не обіцяють ні того ні іншого.

В той самий час вчора, 8 червня, Рада оборони Івано - Франківська відмовилася відправляти 5-й батальйон територіальної оборони на схід країни через відсутність належного забезпечення:

«Ще 29 травня ми перевели на рахунки Міністерства оборони 2 000 тисяч гривень для закупівлі 400 бронежилетів та касок», - повідомив журналістам Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко. - «Проте до сьогодні ми не отримали ні того ні іншого. Щойно бронежилети та каски  будуть передані,  5-й батальйон територіальної оборони вирушить на північний схід».

Нагадаємо, Кіровоградська обласна рада виділила 4 600 тисяч гривень на забезпечення бронежилетами та касками військовослужбовців та правоохоронців області, які беруть участь у військових діях на сході країни. 1 600 тисяч від тієї суми виділено для забезпечення саме правоохоронців.

Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама