Надзвичайні події

На Кірвоградщині озброєні люди «просили» гроші на похорони загиблих в зоні АТО

. 3980

У Олександрії (Кіровоградська область), 23 липня, близько 16:30 на перехресті вулиці Героїв Сталінграда та проспекту Леніна правоохоронці затримали десяток чоловіків у камуфляжах, які їхали з селища Петрове до Кіровограда. Затримані мали при собі зброю. Про це повідомляє сайт «Олександрійські новини».

Як з’ясувалось, перед затриманням «камуфляжний загін» шукав зустрічі з фермером селища Петрове. За словами одного з учасників події Ігоря Ковтуненка, вони діяли від імені Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Товариство українських офіцерів", головою якого він є. А з  фермером хотіли зустрітись, щоб просити допомоги на похорон бійців 3-го полку спецназу. (Прощання з чотирма загиблими військовослужбовцями відбудеться сьогодні о 9.00).

"Хотіли попросити його надати допомогу на поховання", - розповів Ковтуненко.
За словами самого ж фермера з Петрово Олександра Поворознюка, з яким шукали зустрічі кіровоградські «гості», вони дуже налякали його дружину та працівників фірми.

 За словами фермера, у такий спосіб невідомі вимагали з ним зустрічі, при цьому погрожували дружині вбивством та іншими неприємностями.

"Мені телефонує секретарка і розповідає: три джипи, люди в камуфляжі, з автоматами. Хто це? Міліція? Я телефоную до міліції в УБОЗ ніхто нічого не знає. Зателефонував на 102, а дружині сказав, щоб вона їхала додому і чекала мене там. Її зупинили посеред дороги і сказали: так і так, будемо чекати твого чоловіка. Потім, мабуть, їм хтось щось повідомив, бо вони різко поїхали", - розповів фермер.

Як повідомляє видання, за фактом "спілкування - прохання допомоги на поховання загиблих військових" правоохоронцями вже відкрито кримінальне провадження за ст. 129 КК України "Погроза вбивством".

Крім того з'ясувалося, що під час спроби зупинити авто гастролерів у камуфляжах, останні не виконали вимоги правоохоронців та збили працівника карного розшуку Олександрійського МВС Віталія Лобуренка. За цим фактом вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 342 КК України "Опір працівникові правоохоронних органів".

Станом на сьогодні всіх затриманих відпустили.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама