Надзвичайні події

У Кіровограді накрили бордель

. 13531

Кіровоградські правоохоронці викрили групу сутенерів, які втягували у злочинну діяльність неповнолітніх
Організатором секс-бізнесу виявився 53-річний житель обласного центру. Допомогу в роботі з «клієнтами» зловмиснику надавала його 18-річна вагітна співмешканка та їх 30-річна знайома, яка фактично працювала за наймом. До обслуговування відвідувачів сутенери залучали молодих дівчат, переважна більшість з яких - неповнолітні. За такі дії зловмисникам загрожує тюремне ув’язнення на строк до семи років.

Під спеціальне приміщення, де повії обслуговували «клієнтів», було облаштовано кілька кімнат житлового помешкання. Там підприємець побудував сауни. В іншій частині будинку чоловік проживав разом з молодшою на 35 років за себе співмешканкою.
Незважаючи на своє «цікаве» становище, а жінка в даний час перебуває на останніх місяцях вагітності, вона і сама долучалася до обслуговування клієнтів, віддаючи перевагу найзаможнішим.
Послугами сутенера користувалися лише постійні відвідувачі. Контингент «обслуговуючого персоналу» весь час оновлювався. Серед повій були дівчата не старше 25-ти років. Більшість з них не досягли повноліття.

Деякі потрапляли до «притону», просто винаймаючись на роботу в якості покоївок чи прибиральниць. У результаті своїх жертв сутенери залякували, потім змушували «заробляти» для них гроші.
За домовленістю з господарем закладу, клієнти які мали намір прийти на «відпочинок», телефонували йому на мобільний і домовлялися про час зустрічі. Після цього чоловік сам або за допомогою помічниць викликав повій.

Вартість такого «обслуговування» складала 100 гривень безпосередньо за користування сауною та в залежності від вибагливості «клієнта» – від 400 до 1200 гривень.

У подальшому повії залишали собі лише третину від отриманого прибутку. Все інше забирав власник або його підприємливі помічниці.

Однак подальшій «роботі» компанії сутенерів завадили правоохоронці. У результаті проведених санкціонованих обшуків в помешканні підозрюваних було виявлено та вилучено отримані незаконним шляхом грошові кошти, мобільні телефони, записнички з телефонами повій та інші «атрибути» екзотичного відпочинку.

– По даному факту відкрито кримінальні провадження за частиною 2 статті 302 Кримінального кодексу України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво» та частиною 2 статті 303 КК України «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією», – розповідає начальник сектору боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС України в Кіровоградській області Олександр Цуркан. – За такі дії особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
СЗГ УМВС України в Кіровоградській області

Поширюйте

Коментуйте


Реклама