Бомбосховища Кіровоградщини непридатні для використання

Опубліковано . в Надзвичайні події

Кількість переглядів - 2113

Прокурорські перевірки засвідчили, що місцеві державні адміністрації неналежним чином здійснюють контроль за станом споруд цивільного захисту.
Так, прокуратурою Кіровоградського району встановлено, що з 30 захисних споруд цивільного захисту, які перебувають на обліку та розташовані на території Кіровоградського району, більшість непридатні до використання за своїм призначенням та знаходяться у незадовільному стані.
Також 13 споруд із зазначеної кількості зруйновані та не підлягають відновленню, про що свідчать акти проведених перевірок.
Виявлено формальний підхід до проведення перевірок споруд цивільного захисту та до технічної інвентаризацію захисних споруд посадовими особами місцевих райдержадміністрацій.
Порушення в частині оренди споруд цивільного захисту виявлено прокурором Петрівського району.
Так, рішенням Петрівської районної ради надано дозвіл Петрівському комбінату комунальних підприємств надати в оренду частину підвального приміщення площею 162,9 м2 ПП Чорному П.М. для надання послуг громадського харчування та здійснення роздрібної торгівлі продовольчими та промисловими товарами на підставі чого укладено договір оренди приміщення. Також 14.06.2013 рішенням Петрівської районної ради надано дозвіл Петрівському ККП на укладення договору оренди підвального приміщення площею 130 м2 з ПП Чорний П.М. Вказане орендоване приміщення є спорудою цивільного захисту. При укладенні вказаного договору оренди не передбачено умови забезпечення орендарем можливості приведення захисної споруди у готовність до використання за призначенням у строк, що не перевищує 12 годин. Крім того, у захисній споруді орендарем проведено реконструкцію без відповідної проектно-кошторисної документації та даних щодо обстеження захисної споруди.
На усунення виявлених порушень прокурором Петрівського району внесено подання до районної ради, яке розглянуто та задоволено.
Всього упродовж 2014 року органами прокуратури області у вказаній сфері внесено 23 подання, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 9 осіб.


Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Олег 26.08.2014, 19:50
а в это время МЧС, рассказывает, что неправильно называть это "Бомбосховищем" , это должно называться "захисна споруда", только от этого ничего не меняется.
Цитата
 
 
+1 # Игорь 555 26.08.2014, 19:27
Ул. Карла маркса, дом 32/11 всё бомбоубеще продано некому Сопруненко А. За символическую сумму.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити