Надзвичайні події

Кіровоград: на транспортній зупинці зрізали здорові липи (ФОТОФАКТ)

. 3815

Учора, 28 лютого, в центрі Кіровограда спиляли ще три дерева. Абсолютно здорові липи ще донедавна росли на зупинці громадського транспорту неподалік проспекту Комуністичного.

На місці події невідомі розмістили аркуш паперу з написом наступного змісту: "Деревья на этой остановке 28.02 в 20.30 незаконно снесли работники КП "Елизавета"..."

Загалом в районі даної зупинки виявлено сліди семи зрубаних дерев. Окрім трьох свіяжеспиляних пенькив, "Гречка" виявила два давніших, окрім того є ще два місця на яких колись росли дерева.

Про випадок спилювання дерев було відомо ще вчора. Свідком події стала кіровоградський підприємець та громадська активістка Людмила Шубіна, про що вона повідомила на власній сторінці у Фейсбуці.

Іван Марковський, секретар Кіровоградської міської ради, підтвердив колегам Першої електронної про те, що теж свідком зрубування дерев, оскільки після дзвінка активістів одразу ж прибув у центр міста. очільник Кіровограда також повідомив, що особисто контролюватиме розслідування цієї справи.

Наразі "Гречка" з'ясовує обставини знищення дерев. Найближчим часом ми опублікуємо офіційні коментарі екологів, правоохоронців та керівництва КП"Єлизавета".

Фото: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама