Чергова спроба рейдерського захоплення у Кіровограді(ДОПОВНЕНО)

Опубліковано . в Надзвичайні події

Кількість переглядів - 9045

Рейдерство, як своєрідний бізнес, міцно закріпилося на території Кіровограда та області. Часто рейдери діють не на пряму, а використовують у своїх схемах підлеглих, правоохоронців, суди.

Черговий конфлікт виник довкола власності Споживчого Товариства "РІЧ АСКОТ". З літа 2015 року директора підприємства Олександра Жимінюка намагаються відсторонити від справ та, ймовірно, заволодіти його бізнесом.

«У нас є три співзасновники: я, Світлана Кондратюк та Любов Проценко. Останні двоє введені моїм колишнім колегою по бізнесу Петром Петрушевським. Фактично на підприємстві я їх ніколи не бачив. Тепер той же Петрушевський намагається заволодіти моїм бізнесом. Але прибрати мене він та його люди не можуть, адже щоб звільнити директора, потрібно 3 голоси співзасновників. Якщо директора буде відсторонено від посади, двоє інших зможуть заволодіти підприємством. Фактично мова йде про рейдерське захоплення СТ «РІЧ АСКОТ», - говорить директор підприємства.

Причиною таких дій, на думку Олександра, може бути намагання відволікти його від правозахисної діяльності. Чоловік запевняє, що Петрушевський причетний до створення злочинного угрупування, з чітко розподіленими повноваженнями між його членами, що розробили та втілили низку злочинних схем з привласненням майна. На сьогодні за цими фактами відкрито кілька кримінальних проваджень.

Колеги Жимінюка по підприємству СТ «РІЧ АСКОТ», за його твердженням, є близькими до Петрушевського та виконують його вказівки: «Кондратюк Світлана Михайлівна – фінансовий директор підприємства «Кооперативний ринок Облспоживсплки», а Проценко Любов Миколаївна, кума Перхуна Володимира Григоровича, кума першого зама Петрушевського», - говорить Володимир.

Прибрати незручного директора вирішили руками правоохоронців та суду.

З липня 2015 року проти Володимира Жимінюка відкрито кримінальне провадження за ч. 4 статті 191 (зловживання службовою особою, яка заволоділа коштами).

По суті, директора приватної фірми звинувачують у тому, що той замовив обшивку фасаду офісного приміщення пінопластом у іншої приватної фірми, серед засновників якої на той час була його дружина. Жимінюк при цьому, нібито, завищив вартість матеріалів з яких було виконано роботи і вартість саміх робіт.

Два господарюючих суб'єкти: СТ «РІЧ АСКОТ» та «Трайвінг Райс» склали акт виконаних робіт, яка на сьогодні й досі не оплачена.

«Мене фактично звинувачують у тому, що я підписав акт прийому виконаних робіт і відомості про ресурси і матеріали, в яких завищені вартість матеріалів і роботи, - розповідає підприємець. – Як на мене, тут виключно господарські відносини».

Серед позовних вимог: «Усунути директора з посади на час розслідування». Проте Кіровський районний суд відмовив у такому клопотанні. Апеляційний суд Кіровоградської області залишив рішення суду першої інстанції без змін.

До матеріалів справи долучено висновок додаткової судової будівельної експертизи «Науково-дослідної лабораторії судових експертиз» м. Києва №12 від 10.07.2015 року. Згідно висновку, встановлено відповідність обсягів та вартості фактично виконаних ремонтних робіт з теплоізоляції фасадів, обсягів та вартості виконаних робіт, які зазначені у договорі підряду від 02.06. 2014 року.

Відповідно до рішення господарського суду Кіровоградської області від 15.06.2015 року, ТОВ «Трайнинг Райс» звернулося до СТ «Річ Аскот» з позовною заявою про стягнення заборгованості за виконані будівельні роботи за договором підряду №1 від 02.06.2014 року. Розрахунок за вказаним договором підряду не проведено.

До кінця року це кримінальне провадження розслідувалось і, зрештою, не ухваливши жодного рішення за оголошеною статтею, 28 грудня 2015 року слідство перекваліфікувало «злочин» у ч.1 ст. 366 (службове підроблення, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів), що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Зрештою, матеріали передано до суду. Проте захисник обвинуваченого впевнений, що слідство не мало права цього робити.

«Наразі слідство не закінчене, оскільки не відбулося оголошення про закінчення досудового розслідування і відкриття матеріалів справи. Нині матеріали в суді без підписів, без ознайомлення», - запевняє адвокат.

В обох обвинувачувальних актах мова йде про «позбавлення права обіймати певні керівні посади».

На думку Жимінюка, мета всіх цих маніпуляцій - усунення його від посади директора підприємства.

 29 січня, у Кіровському районному суді міста Кіровограда мало відбулось підготовче засідання у справі. Однак суддя Петров переніс його проведення через неявку Любові Проценко, однієї з потерпілих. 

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Інша потерпіла Світлана Кондратюк та її адвокат коментувати "Гречці" обставини справи відмовились.

Довідково:

Петрушевський Петро Григорович.

У системі споживчої кооперації України працює з 1981 року, має стаж роботи більше 30 років. З 1995 по 2002 роки обіймав посаду голови правління Гайворонського районного споживчого товариства. З 2002 року – голова правління Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств, а з травня 2013 року – Голова Правління Спілки споживчих товариств Кіровоградської області. Обраний членом Президії Центрального комітету профспілки працівників споживчої кооперації України.
Депутат Кіровоградської обласної ради.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+8 # Марина Дмитровна 14.03.2016, 15:32
Григорий-это вы про себя написали??? правдоподобней выглядит....осо бенно по последней статье в Златопiль !!!! Вам уже добавить нечего,да вы уже пишите на издохе...лишь бы люди поверили вам ! !!! не верят...да и не поверят...
Цитата
 
 
+9 # Andriy 14.03.2016, 14:40
Гриша лично для тебя, лексус куплен в кредит в 2007 году, выплачен в 2015 г (есть подтверждающие документи) пентхаус не 600 а всего лишь 200 кв.м и в том же 2007 г построен, и с бассейном, только надувним (недорого стоит) посмотри хронологию где в 2007 г был Янукович, это если не сказать больше......дал і без коментарів!
Цитата
 
 
-4 # Григорий 27.02.2016, 20:40
Жыминюк быстро переметнулся из партии Регионов и начал усиленно изображать жертву,хотя при Яныке отгрохал хоромы прямо на фирме(построил пентхауз метров 600 квадратных с бассейном)где скромненько так с семьей проживал,машинк у купил джип Lexus,и все на зарплату исполнительного директора
Цитата
 
 
+8 # Rex 07.02.2016, 12:00
Правильно сказали, гние з голови,в нашому випадку голова це Президент Украiны!
Цитата
 
 
+11 # Aleks 02.02.2016, 22:55
Регионалы все такие, хоть и бывшие! Интересно, когда люстрации были, они его что, пропустили!?!? :zzz
Цитата
 
 
+13 # Gans 02.02.2016, 20:30
Цю ОПГ давно нари чекають,але сконцентрувавши у своїх руках величезні кошти,владу,мож ливості вони думають,що спіймали Бога за бороду,але розв*язка близько.
Цитата
 
 
+18 # Aleks 01.02.2016, 07:21
Петрушевский последнее время ведет себя так как будто то у него есть запасная жизнь, его можно сравнить с Януковичем в последние дни его правления, одним словом оторваный от земли! Только кто такой был Янукович а кто такой Петрушевский,пр осто до него еще не добрались, а людей он обидел много!Первый товарищ приземлился, и этого на землю спустят!!! :o
Цитата
 
 
+15 # Перс 31.01.2016, 16:15
Беспредел полнейший ......как говорится " рыба гниет с головы" ....я думаю что-то комментировать дальше глупо !!! Пока "там" не перестанут пользоваться своей властью и воровать у простых людей,для простых людей спокойствия не будет !!!!! :o
Цитата
 
 
+14 # Михаил Иванович 31.01.2016, 15:19
Эти все товарищи: Кондратюк, Ахмедов, Петрушевский уже столько обидели людей и на центральном и на крытом рынке, отбирая у людей их места и продавая их за тысячи долларов. И это все что с этого не успевают украсть заносят регулярно Петрушевскому П.Г., и об этом знает весь город.
Цитата
 
 
+19 # dianka 29.01.2016, 17:55
Да уж :sad: не перестаешь удивляться всему происходящему в нашем городе!
Цитата
 
 
+22 # Stella 29.01.2016, 14:28
Цирк не состоялся, клоуны не пришли!!! Госпожа Кондратюк текст не выучила! :-*
Цитата
 
 
+23 # Алекс 29.01.2016, 08:35
Да Петрушевский, Перхун, Кондратюк, а ещё Трикозенко, Айдын, Ковальчук... Ну и ОПГ собралась в Облпотребсоюзе. Только на суд Божий и надеемся!
Цитата
 
 
+27 # Serg 29.01.2016, 08:28
Петрушевский зарплату прокурором портит, как они его могут посадить!? :lol:
Цитата
 
 
+26 # нико 29.01.2016, 02:21
Петрушевский за один день стал членом Батькивщины и автоматом попал в Облраду как вы думаете с кем он в доле?????
Цитата
 
 
+22 # Сергей 28.01.2016, 22:30
Эта компашка, давно грабит людей, и на рыках и в районах, Пора что бы ими уже кто-то серьезный занялся!!! Город будет этому благодарен...
Цитата
 
 
+33 # Aleks 28.01.2016, 22:09
Пока Аваков и компания заниматься так называемыми "реформами" паспорта раздают, улыбаются, на местах в городах творится прокурорский беспредел при поддержке правоохранитель ных органов!!!
Цитата
 
 
+29 # Димон 28.01.2016, 21:00
Капец! Я думал,что Петрушевского уже посадили за его не законные деяния....ох и жаба!!!! Я в шоке, куда смотрят власти...??? Это ж не первая статья про криминал Петрушевского,п о фактам !!!! По фактам !!!! Александр Владимирович правда на вашей стороне и все об этом знают !!! Как говорится в сказках " добро всегда побеждает зло" !!! Вот и Петрушевского сказка скоро закончится !!!! Зло будет наказано.... есть просто еще один суд и он решает все !!!! Это суд Всевышнего !!!! Господь с вами !!!! Удачи!!!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити