У в'язниці на Кіровоградщині порушують санітарні норми та утримують хворих на відкриту форму туберкульозу

Опубліковано . в Надзвичайні події

Кількість переглядів - 682

Прокуратурою області із залученням фахівців контролюючих органів проведено комплексну перевірку додержання вимог чинного законодавства в діяльності Кіровоградської установи виконання покарань Управління Державної пенітенціарної служби України в області № 14 в ході якої виявлено грубі порушення вимог законодавства.

Зокрема, посадовими особами Установи в повному обсязі не забезпечено порядок тримання та норму жилої площі в камерах для однієї взятої під варту особи. Допускаються порушення щодо забезпечення ізоляції осіб, взятих під варту, в частинні роздільного тримання різних категорій ув’язнених.

Продовжують мати місце порушення в частині медико-санітарного забезпечення ув’язнених та засуджених. А саме, в інфекційному ізоляторі медичної частини утримуються хворі на заразну форму туберкульозу легень, які повинні отримувати медичну допомогу в стаціонарних умовах в дільницях слідчих ізоляторів туберкульозних лікарень Державної кримінально-виконавчої служби, а в адміністративно-територіальних одиницях, на території яких відсутні відомчі туберкульозні лікарні, хворі на туберкульоз особи, взяті під варту, отримують медичну допомогу в стаціонарних умовах у протитуберкульозних закладах.

Виявлено непоодинокі факти порушення вимог санітарно-епідеміологічного законодавства. Так, в цехах харчоблоку та виробничих приміщень санітарний стан незадовільний.

Зважаючи на викладене керівництву Управління Державної пенітенціарної служби України в області внесено вказівку негайно вжити заходів до усунення порушень вимог законодавства та провести службову перевірку за фактами неналежного виконання службових обов’язків співробітниками Установи з вирішенням питання про притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити