Надзвичайні події

Кіровоград: міліція увірвалась до нафтобази через вікно та спробувала вивезти пальне(ВІДЕО)

. 6027

Увечорі 27 березня Кіровоград ризикував перетворитися на Чикаго.  Адже те, що відбувалося в обласному центрі, легко може лягти в основу ефектної сцени бойовика.

    До нафтобази по вулиці Мурманській, 3 А близько 19.15 підкатили кілька автівок з яких почали виходити люди…

        - Невідомі представилися представниками міліції та вимагали впустити їх на територію, мотивуючи це рішенням суду, - розповідають охоронці приватної компанії ТОВ «ВКФ «Агролан».

     Охоронці відразу зв’язалися з керівництвом і запевнили правоохоронців, що ті скоро під’їдуть і тільки після цього вони зайдуть. Натомість міліціянти довго чекати не стали. Спочатку розломали ролет, а потім розтрощили вікно. При цьому уламками скла охоронцю пенсійного віку порізало голову.

      - Увірвавшись до приміщення, нам вперше показали посвідчення. Далі відкрили ворота,  в які зайшло ще чоловік 10 у штатському, - розповідають очевидці.

       На територію нафтобази заїхав бензовоз в який перекачали 38 кубів пального. Як з’ясувалося згодом, слідчий мав постанову на передачу пального у тимчасове зберігання одній дніпропетровській фірмі. Проте виїхати йому так і не судилося, адже обидва виїзди з нафтобази одразу ж заблокували іншими машинами.

      На даний момент на території ТОВ «ВКФ «Агролан»» перебуває залитий під зав’язку бензовоз, в кабіні якого перебувають водій та старший слідчий Кіровського РВ УМВС Андрій Клеветенко.

   Перед ворітьми підприємства стоять кілька автівок, ймовірно з представниками правоохоронних органів та дніпропетровської фірми.

      В міліції ці подій поки що не коментують…

     Чекайте подробиць цієї історії.

     Валерій Лебідь

    Фото автора

Поширюйте

Коментуйте


Реклама