Вадим Данилов, якого рік розшукували через Інтерпол, може вийти з-за ґрат (ФОТО)

Опубліковано . в Надзвичайні події

Кількість переглядів - 10090

Обвинувачений у скоєнні смертельної ДТП, в наслідок якого загинуло двоє людей і якого рік розшукували через Інтерпол, вже зараз може перебувати на волі. Цьому, за інформацією «Гречки» посприяв суддя Кіровського районного суду м. Кропивницького.

dtpp3

Нагадаємо, 21 червня 2015 року 36-річний водій службового автомобіля «TOYOTA CAMRY» Вадим Данилов, що належить - ТОВ «Агентство нерухомості «Єлизавета», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухаючись на перехресті вулиць Яновського та Ушакова на заборонений сигнал світлофора допустив зіткнення з автомобілем «RENAULT DUSTER», в якому перебувало молоде подружжя, мати нареченої та її племінник.

В наслідок ДТП двоє пасажирів автомобіля «RENAULT DUSTER», а саме 25-річна наречена та 49-річна пасажирка від отриманих тілесних ушкоджень померли, а 11- річний хлопчик отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Данилов втік з місця ДТП та майже рік перебував у розшуку.

Чергове засідання у справі відбулося вчора, 11 травня. За нашими даними, суд визначив Вадиму Данилову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 128 тисяч гривень. Чи покинув обвинувачений стіни СІЗО, наразі невідомо.

G

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
-1 # ccc 16.05.2017, 13:56
Данилов на першому засіданні висловив співчуття а вибачитись мабуть ні духу ні совісті не вистачило. Вибачення і співчуття це мабуть різні речі. Фото Данилова рік було на сайті Інтерполу !
Цитата
 
 
-2 # Іван Іванов 15.05.2017, 12:13
Для "ССС" : Ви посилаєтесь на матеріали провадження, які не досліджувались судом,видаючи їх за доконаний факт-суду тільки належить перевірити пояснення свідків на їх відповідність і узгодженість з іншими матеріалами справи, а там є дуже багато питань.До речі:Данилов ніколи не був у розшуку Інтерполу, на першому ж судовому засідання він вибачився і висловив співчуття потерпілим,спра ва слухається в суді не рік, а з 01.08.2016 р., тобто 9 місяців, напевно Вам відомо, що відбулась заміна судді,а тому почали слухати її з початку-такий закон, 2 чи 3 засідання, дійсно, були зірвані, але з вини сторони обвинувачення, у тому числі і внаслідок неявок прокурора, а в ухвалі від 11.05. - немає жодного слова про дитину Данилова, а те що його намагаються незаконно позбавити батьківських прав-це вже справа особистого сумління його колишньої дружини.Будь ласка, в майбутньому посилайтесь на перевірену інформацію і не використувайте трагедію,якої ніхто не бажав,для огульних звинувачень
Цитата
 
 
+1 # ccc 15.05.2017, 08:44
Щодо нетверезого стану і червоного світла. Зрозуміло , що не хотів таке скоїти Данилов але за свідченнями свідків він вживав спиртне перед тим як сісти за кермо, так само як і його супутниця. І червоне світло ним було проігноровано (свідки). Вбивця !!! Дивує зновуж цинізм - жодного вибачення сьогодні від Данилова чи-то сторони винуватця до постраждалої сторони не прозвучало !!! Справа в суді розглядається уже рік, але знаходиться на 0-му рівні ! Це також обурює!
Цитата
 
 
0 # ccc 15.05.2017, 08:38
Дорогі друзі! Дійсно що всі факти будуть мабуть справедливо доведені в суді. Проте обурює саме таке рішення судді 11 травня поточного року, а саме відпустити Данилова на волю - це після того як цілий рік правоохоронці через Інтерпол його розшукували !!! Більше того - Данилов запевняє, що він не знав що він у розшуку (який цинізм!). Підставою для такого рішення стало те що нібито Данилов опікується неповнолітнім сином. Хоча за дивних обставин не враховано суддею що дійно матеріали щодо позбавлення його батьківських прав знаходяться на розгляді в іншому суді. Як це розуміти !!!???
Цитата
 
 
0 # Іван Іванов 14.05.2017, 23:14
у захисту немає такої необхідності і потреби звертатись до преси поки не буде судового рішення, я просто намагаюсь закликати Вас подавати об'єктивну і збалансовану інформацію, а не культивувати в суспільстві ненавість і "закони Таліону".. от і все... дякую.
Цитата
 
 
+2 # Валерій Лебідь 14.05.2017, 23:15
ми так і робимо. дякую
Цитата
 
 
-1 # Іван Іванов 14.05.2017, 23:04
а "СС" , "ДА" "Светлана" - це не вигадані ніки ? ... це мій поштовий нік, його комп'ютер автоматично зазначає....тіл ьки до захисту ніхто з преси не звертався за коментарями... адже вони будуть не у "форматі"...
Цитата
 
 
+1 # Валерій Лебідь 14.05.2017, 23:07
захисту слабо звернутись до преси? виберіть видання якому довіряєте і вперед. було б бажання
Цитата
 
 
-2 # Іван Іванов 14.05.2017, 22:54
ну так і вказуйте тоді в своїх публікаціях, що за даними органів досудового слідства чи прокуратури... а далі по тексту... це ж ази журналістики... а де ж баланс...?
Цитата
 
 
+1 # Валерій Лебідь 14.05.2017, 22:58
ми якось самі розберемось. а ви щось ігноруєте мої запитання і ховаєтесь за вигаданим ніком. якщо у захисту Данілова є що сказати, ми завжди відкриті до спілкування, на сайті є всі необхідні контакти для того, щоб з нами зв'язатися. успіхів вам! розмову закінчено.
Цитата
 
 
-1 # Іван Іванов 14.05.2017, 22:43
ну,що п.Лебідь ? Забанили незручний для Вас коментар ? Наче ж ніяких образ у ньому не було....
Цитата
 
 
-1 # Валерій Лебідь 14.05.2017, 22:52
та ні, мені ваші коментарі абсолютно нормальні. а от ви боїтеся писати від свого імені, очевидно. Так що на рахунок переховування від слідства рік? то теж суд має встановити і ми поспішили? і що двоє людей загинули? що ми там ще неправдиве написали? думаю суд розбереться і всі отимають те, на що заслуговує
Цитата
 
 
0 # Іван Іванов 14.05.2017, 22:10
якщо Ви,п.Лебідь дружите із Законом, то повинні знати,що всі факти доводяться тільки в суді, і якщо на разі справа перебуває на розгляді в суді, Вам спочатку необхідно було звернутись за коментарями до прес-служби суду,а ті обставини , що встановлені досудовим слідством,підкр еслюю встановлені, а не доведені,до вироку мають також силу, як позиція захисту... якщо Ви пишите на юридичні теми - дотримуйтесь професійного підходу і журналістської етики, а не збуджуйте суспільство "смаженою" інформацією...
Цитата
 
 
0 # Валерій Лебідь 14.05.2017, 22:49
ще раз пояснюю, вся наведена інформація є офіційною. Як приклад, коли водій продуває драгер і там не нуль, він знаходиться в стані алкогольного сп'яніння і жодного рішення суду для цього не потрібно.
Цитата
 
 
-2 # Іван Іванов 14.05.2017, 21:54
Шановна Гречка та шановні коментатори! Не треба піаритись на людському горі.Всі обставини тільки іще належить довести в суді.А Гречці раджу більш коректно подавати інформацію щодо доведеності обставин, у тому числі і щодо нетверезого стану або проїзду на заборонений сигнал тощо...Справа розслідувана вкрай недбало , невстановлено і нез'ясовано дуже багато обставин, а вам уже все зрозуміло... пам'ятайте, що це неумисне правопорушення і кожен хто сідає за кермо незастрахований , щоб стати таким же вбивцею...так сталась трагедія... але в якій необхідно прискіпливо розібратись,а потім робити висновки... дякую.
Цитата
 
 
+1 # Валерій Лебідь 14.05.2017, 21:59
шановний Івану Івановичу. рік переховуватися від слідства це як? Якщо був тверезий, не перевищував швидкості і їхав на зелене, то в чому проблема? Ми не робимо жодних висновків чи припущень, все про що ми пишемо - доведені слідством факти, що офіційно оприлюднені прес-службами поліції та прокуратури, а також іншими офіційними особами.
Цитата
 
 
+8 # Да 13.05.2017, 18:42
Ну і життя пішло, п'яна тварюка забрала життя вагітної нареченої, покплічилр життя багатьох людей, а його через рік на свободу...горіт и Вам всім в аду не люди та підкупні суді
Цитата
 
 
+1 # Светлана 13.05.2017, 16:50
"Відмінне " правосуддя. Так злочинця, який вбив двох людей - одну з них наречену - в самий щасливіший день її життя, яка одна дитина в матері, а іншу жінку, в якої залишився 11 хлопчик, випустили під заставу з мотивацією, що він "скучив" за своєю дитиною, до речі мати якої подала на Данилова документи на позбавлення батьківських прав і яку він покинув, ще зовсім маленькою. Люди. не будьте байдужими!!!!!! !!!!
Цитата
 
 
+2 # ccc 13.05.2017, 12:05
"Дивне" рішення судді - навіть слів не має !!!! Розгляд справи в суді не рухається - всіляко затягується а вбивцю звільнити це на раз!!!!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити