Надзвичайні події

За фактом перевищення повноважень правоохоронцями розпочато кримінальне провадження

. 5540

Прокуратурою Кіровоградської області розпочато розслідування за фактом перевищення повноважень службовими особами Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, спеціального підрозділу Національної поліції «КОРД» та Національної гвардії України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

donn01

 Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України (Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями,- карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).

У рамках досудового розслідування встановлено, що працівниками поліції та нацгвардійцями проводилися заходи щодо забезпечення правопорядку навколо спірного майна агропідприємства у с. Бережинка та виявлено на території агропідприємства представників громадської організації «Внутрішній корпус
батальйону Донбас».

В ході з’ясування поліцією дійсної мети прибуття та законності дій цих осіб, якими на той момент не було надано будь-яких угод на здійснення охоронної діяльності та підтвердження власних повноважень, підстав перебування їх на території підприємства, виникла сутичка між правоохоронцями та представниками громадської організації. В результаті сутички поліцейськими було застосовано фізичний вплив та спричинено тілесні ушкодження декільком особам.

Наразі слідчими прокуратури проводяться необхідні першочергові слідчі дії, по всім фактам заподіяння тілесних ушкоджень, призначено судово-медичні експертизи.

 Досудове розслідування триває та перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

 Нагадаємо, вчора, 27 червня, під час забезпечення громадського порядку у селі Бережинка Кіровоградського району виник конфлікт між правоохоронцями та місцевим населенням.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама