Надзвичайні події

У Кропивницькому затримали нетверезого водія, позбавленого права керування

. 1963

9 грудня у Кропивницькому близько 3-ї години ранку, патрульні затримали ймовірно нетверезого водія, якого вже двічі штрафували за водіння в нетверезому стані та був позбавлений права керування автотранспортом.

За інформацією патрульної поліції Кропивницького, патрульні отримали інформацію про ймовірно нетверезого водія, який пересувається вулицями обласного центру на автомобілі марки Toyota Corolla.

Даний транспортний засіб патрульні виявили на вулиці Гоголя.
22-річний водій перебував у стані алкогольного сп’яніння та ледь тримався на ногах. Але проходити освідування на місці та у медичному закладі чоловік відмовився.

Під час перевірки документів, з’ясували, що чоловіка позбавлено права керування за рішенням суду – він двічі протягом року притягувався до відповідальності за керування у нетверезому стані, востаннє 17 листопада 2017 року.

Патрульні склали на водія адміністративні матеріали за ч.3 ст.130 (Третє протягом року керування у стані сп’яніння) КУпАП та ч. 3 ст.126 (Керування особою, позбавленою такого права).

Автомобіль передали тверезому товаришу водія.

Загалом протягом доби 9 грудня  патрульні виявили 6 нетверезих водіїв: 4 водіїв, що ризикнули сісти за кермо у стані сп’яніння, патрульні виявили вночі, 2 нетверезих водіїв – протягом дня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама