Надзвичайні події

На Кіровоградщині вилучили новорічних дерев на 11 тисяч гривень

. 1716

Працівники поліції Кіровоградської області під час рейдів вилучили кількадесят хвойних дерев, які громадяни реалізовували у невстановлених місцях.

Як повідомили у секторі комунікації поліції у Кіровоградчській області, за попередніми даними, вартість вилученої хвойної продукції складає 11 тисяч гривень.

Стосовно порушників поліцейські склали адміністративні протоколи.

Загалом до заходів із попередження та виявлення фактів незаконних вирубок, перевезення і реалізації хвойних культур задіяно понад 200 працівників поліції області.

До рейдів у складі спільних мобільних груп також залучаються представники екологічної інспекції і лісового та мисливського господарства і громадських формувань.

Під час проведення заходів на території області уже перевірено майже 130 одиниць транспорту, відпрацьовано понад 80 ринків.

У результаті поліцейські вилучили майже півсотні одиниць хвойної продукції, якою особи торгували у невстановлених місцях. Стосовно порушників складено адміністративні матеріали за ст. 160 КУпАП.

Робота у даному напрямку продовжується.

Поліцейські нагадують громадянам, що за незаконну порубку, пошкодження та знищення хвойних насаджень, а також порушення правил збереження, перевезення та реалізації такої продукції законодавством передбачена адміністративна відповідальність (ст. 65, 152, 159, 160, 164 КУпАП), а саме – накладення штрафів від 5 до 100 (у залежності від розміру заподіяної шкоди) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, у Кропивницькому на спільній території ДНЗ №17 та Кіровоградської міської психолого-медико-педагогічної консультації невідомі зрізали ялинку.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама