Надзвичайні події

В Олександрії у морозилці знайшла тіла новонароджених двійнят: матері досі не оголосили про підозру (ВІДЕО)

. 15225

30 грудня в Олександрії у морозилці домашнього холодильника поліція знайшла тіла новонароджених двійнят.

Як повідомляє ТСН, ранком того дня, з ускладненнями, характерними для пологів мати цих дітей потрапила до лікарні, але пояснити медикам, куди зникла новонароджена дитина, не змогла. Відтак лікарі звернулися в поліцію. Тіла дітей згодом знайшли під час обшуку. Сама ж жінка сказала, що вони народилися мертвими. Чоловік і троє дітей жінки стверджують, що про вагітність і не здогадувались, а сусіди характеризують родину як благополучну.

Як повідомляє "Моя Олександрія" з посиланням на начальника Олександрійського відділу поліції Сергія Котигу, розтин немовлят, знайдених в морозилці, поки не дає відповіді на питання: живими або мертвими вони народилися. Необхідні додаткові дослідження.

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ст. 117 (умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини). Кримінального кодексу України.

Запобіжний захід, за словами Котиги, жінці не обирали, бо для цього необхідно оголосити підозру.

"Застосування запобіжного заходу можливе після оголошення підозри. А тут - розумієте як: ст. 117 - це вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини. Поки ж, з її слів, вони народилися мертвими, і поки інших свідчень немає. Навіть 117-я відкрита за фактом ", - зазначив Котига.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама