Надзвичайні події

На Кіровоградщині зафіксували ще один випадок африканської чуми

. 1838

У результаті лабораторних досліджень біологічного матеріалу від двох диких кабанів з території мисливських угідь Світловодського району (урочище Ганнівський ліс) у Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи (м.Київ) виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

Тварини були відстріляні з метою моніторингу циркуляції вірусу АЧС.

На 2 січня 2018 року в ході епізоотичного обстеження вищезазначених мисливських угідь випадків підозри на захворювання африканською чумою свиней та загибелі серед диких кабанів не зафіксовано.

Епізоотична ситуація серед поголів’я домашніх свиней у колективних та індивідуальних приватних господарствах навколишніх районів благополучна.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней 02 січня 2018 року проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Світловодській райдержадміністрації щодо затвердження та визначення межі епізоотичного вогнища, зон захисту та спостереження, а також інші заходи згідно з вимогами чинної інструкції.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама