Надзвичайні події

Власник підприємства з Кіровоградщини повідомив про рейдерське захоплення (ФОТО)

. 9717

Сергій Бойков, підприємець з Долинської Кіровоградської області запевняє, що його підприємство разом з усім майном та обладнанням захопили в рейдерський спосіб. Подія сталася в п’ятницю, 2 лютого. Чоловік звернувся до поліції.

reydd7

ПСП "Бойков і Компанія" працює з 2007 року, на його території розташовані господарські споруди та офісні приміщення, зокрема – цех з виготовлення альтернативного палива – пілетів. Проте відучора робота підприємства паралізована, на всіх дверях нові замки, на території нова охорона.

«Наразі в цих стінах лишається моє майно: обладнання італійського виробництва вартістю в 60 тисяч євро, самохідна машина для різання тріски, чверть складу, площею 600 метрів квадратних, готової тріски, зварювальне обладнання, компресори, ковальня художньої ковки, офісні меблі, шафи купе, столи, дивани, комп’ютерна техніка, торгівельне обладнання тощо», - розповідає Сергій Бойков.

reydd6

В п’ятницю вранці підприємець довідався, що комплекс приміщень, які він нещодавно продав, перепродано дружині колишнього начальника місцевої реєстраційної служби МВС Ніні Ладес.

«Це дружина Петра Пройдака, екс-начальника місцевої реєстраційної служби, що знаходиться прямісінько за парканом мого підприємства. Тривалий час я здавав частину приміщення одному з банків, і там касиром працювала Ніна Василівна.

Позавчора вона приїхала на базу з людьми, позрізали всі замки з боксів, де стоїть дороговартісне обладнання. Все це мали робити в моїй присутності, адже там знаходиться моє майно, - обурюється підприємець, - повісили свої замки».

reydd2

Вся бухгалтерія та документація підприємства виявилась під замком, а директор та засновник підприємства немає до них доступу. Чоловік викликав поліцію та написав заяву про злочин. За словами Бойкова, до приміщень підприємства поліцію також не допустили, тож поліцейські зафіксували закриті двері та зрізані замки. Підприємець побоюється, що за вихідні його майно може зникнути.

«Я вважаю, що відбулося рейдерське захоплення підприємства. То ж у заяві до поліції, вимагаю внести мою заяву до ЄРДР і розпочати кримінальне провадження за цим фактом», - говорить Бойков.

Нова власниця Ніна Ладес стверджує, що придбала все нерухоме майно разом з обладнанням у громадянина Омельченка, тож радить Бойкову звертатись до нього. Заяви про рейдерське захоплення вважає безпідставними.

«У мене все документально, все чесно і все законно. Хочете, приїздіть на місце і я покажу всі документи, - наполягає Ніна Ладес. - Приїздила поліція і все дивилась, і взагалі, хто такий Бойков? Я чесний покупець, яка купила в Омельченка. Бачу, що там десь фігурував Бойков, але я його знати не знаю. Я купила приміщення і майно, у мене все законно, юридично і підтверджено».

«Гречка» звернулась до ГУ НП у Кіровоградській області за офіційним коментарем ситуації, що склалась. Нові подробиці цієї історії читайте вже завтра.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама