Надзвичайні події

На Кіровоградщині жорстоко побили 15-річного школяра за зауваження про розпиття горілки (ВІДЕО)

. 5074

 

У Кропивницькому 15-річного школяра, який зробив зауваження дорослій компанії за розпивання горілки побили в одному з райцентрів на Кіровоградщині. Били наступного дня після інциденту до втрати свідомості. Хлопчина майже місяць провів у лікарні і вказує на своїх кривдників. Однак правоохоронці криміналу в цьому не побачили. Натомість, відкрили провадження щодо його мами. За вимагання. Жінка каже, її дитину просто цькують, йдеться в сюжеті ТСН.

 

«А, так ви просто заважаєте іншим святкувати?» - це реакція співробітника поліції, яку зняв на телефон 15-річний Микола Завитренко. Хлопець поскаржився правоохоронцям,  що компанія дорослих п’є горілку на центральній площі Малої Виски. Замість скласти протокол на порушників, копи починають виховувати підлітка.   

Але на цьому конфлікт не вичерпався. За ображених зауваженням підлітка дорослих заступилися їхні діти. Наступного вечора за сотню метрів від місця попереднього конфлікту Миколу перестріли п’ятеро юнаків.  

«Вони мене побили ногами, потім примусили стать на коліна і сказати на камеру «Жанно, пробач» - це одна із тих», - розповідає юнак.

Зі струсом мозку, розсіченими ранами обличчя школяр майже місяць пролежав у лікарні. Його мати розповідає, батьки агресорів спочатку вибачалися і навіть, як і обіцяли, компенсували вартість лікування. Забрати заяву з поліції жінку ж переконали самі полісмени.

Коли ж мати Миколи відкликала свою заяву, батьки тих, хто бив, подали зустрічну.

Деталі у сюжеті ТСН:

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама