Надзвичайні події

У Дендропарку в Кропивницькому спиляли 55 дерев (ФОТО)

. 4769

Учора, 15 лютого, у Кропивницькому у Дендропарку спиляли 55 дерев. Про це повідомляє очільниця ГО «Озеленення Кропивницький» Надія Паливода на соврінці організації у Фейсбук.

 

Відомо, що дозвіл на спил дала міська рада для того, аби провести реконструкцію спортивної школи і розширити спортивний зал. Умовою цього була «сплата відповідної вартості», йдеться в акті. Керівник будівельної фірми стверджує, що вони заплатили відповідну вартість і це «багато сотень тисяч гривень».

«Після цього міська рада буде стверджувати, що коштів на висадження нових саджанців у них "не передбачено"? Неясною залишається роль екологічної інспекції. За їх словами, участі в цьому вони не брали.  Як вони могли дати дозвіл на будівництво на території природно-заповідного фонду, якщо це заборонено законом про ПЗФ? Спочатку цю ділянку мали вивести з ПЗФ і перекваліфікувати її як "землі, прилеглі до спортшколи". Мав бути відповідний проект рішення, проголосований на сесії. Де таке рішення - воно було? Чому його ніхто не бачив?», - зазначає Надія Паливода.

Також, вона на місце події викликала поліцію, аби вони перевірили законність ліквідації зелених насаджень.

Нагадаємо, 7 лютого у Кропивницькому спиляли дві тополі по вулиці Соборній. Мешканці прилеглих будинків бояться, що на їх місці невдовзі з’явиться магазин.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама