Надзвичайні події

Влада Кропивницького дала "Кіровоградгазу» півтори години, аби відновити газопостачання

. 2881

Сьогодні, 14 березня, у Кропивницькому зібралася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій вирішували шлях подолання проблеми, яка складалася з відключенням газопостачання котелень міста ВАТ "Кіровоградгазом".

 

Комісію очолив заступник міського голови Олександр Мосін.

Як зазначила представниця «Кіровоградгазу», сьогодні відключають котельні лише «Кіровоградтепла» у зв’язку з наявними заборгованостями. Мосін назвав ситуацію з заборгованістю робочою, і що цю проблему можна було вирішувати інакше.

"Ми тут збираємось не просто для того, щоб поговорити. У комісії є відповідні повноваження приймати рішення, на які треба реагувати. В термін до 14:00 треба отримати інформацію від «Кіровоградгазу» про відновлення газопостачання тих котелень, які вони відключили. Звернутися до всіх органів силових структур, які забезпечують контроль за законодавством, відповідним чином відреагувати на дії керівництва «Кіровоградгазу», - зазначив Мосін.

Після 14:00, якщо не відбудеться жодної реакції від "Кіровоградгазу, комісія знову збереться з представниками усіх силових структур нашого міста, аби вирішувати подільні дії.

Нагадаємо, «Кіровоградгаз» відключив 6 котелень міста від газопостачання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама