Надзвичайні події

Медзаклад, дитсадки, школи та 137 житлових будинків залишились без тепла у Кропивницькому

. 11710

У Кропивницькому відбулось закрите засідання комісії З техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій пов'язане із відключенням газопостачання котельням міста.

Після засідання відбувся підхід до преси. Як з’ясувалось, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко зараз перебуває у Києві і намагається зустрітись з керівництвом НАК "Нафтогаз". Міський голова Андрій Райкович, зв'язується із цією ж організацією телефоном.

- Економічного підґрунтя для таких дій ВАТ «Кіровоградгаз» немає. Теплогенеруючі підприємства працюють в рамках законодавчої бази. 80% коштів, що надходять на рахунки "Теплоенергетика" і "Кіровоградтепло", перераховують на погашення заборгованостей "Кіровоградгазу", і лише 20% - на захищені статті, - прокоментував ситуацію Райкович.

За словами міського голови, газ відімкнули не в призначених для цього місцях, а поза ними.

raykk1

- Бачимо з інтернету, що "Кіровоградгаз" і тому допомогли, і тому допомогли, то чого б не допомогти нашому місту, і не доводити ситуацію до критичної, - додав міський голова.

Керівництво ВАТ "Кіровоградгаз" не виходить на зв'язок з владою міста і наразі невідомо, чи будуть подальші відключення. За інформацією Райковича, голови правління підприємства Олександра Гладкого та його заступника наразі в місті немає.

Також міський голова вкотре звернувся до правоохоронців, які задокументували незаконне відключення.

Нагадаємо, станом на 16.30 у Кропивницькому, через відключення 6 котельням газопостачання, без тепла опинились жителі 137 будинків, один медзаклад, 3 школи, 2 ПТУ і 6 дитячих садочків. В разі відновлення газопостачання, для подачі тепла котельням знадобиться певний період часу, переконують чиновники.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама