Надзвичайні події

За час негоди на Кіровоградщині трапилося 30 ДТП

. 1506

Цими вихідними, 17-18 березня, патрульні отримали 13 повідомлень про вчинення дорожньо-транспортних пригод в обласному центрі. З них 3 автопригоди оформили інспектори та в 10 випадках керманичі дійшли обопільної згоди і склали європротокол. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції області. 

На автошляхах Кіровоградської області охоронці порядку зафіксували 30 дорожньо-транспортних пригод, 2 ДТП – з травмованими, де зазнали ушкоджень 4 людини.

Загалом вартові порядку надали допомогу десяткам водіїв, які потрапили у скрутне становище у зв’язку з негодою. Так, в ніч з 16 на 17 березня кропивницькі активісти «Волонтерської групи Павла Кучеренка» буксирували військову автівку із селища Золоте до найближчої СТО міста Кропивницький. Згодом у автомобіля сів акумулятор і не було можливості увімкнути аварійну світлову сигналізацію. Патрульні екіпажі весь цей час супроводжували волонтерів до їх кінцевого пункту – станції технічного обслуговування.

Волонтери висловили патрульним щиру вдячність за співпрацю, розуміння та підтримку:

- Сьогодні 3 рота УПП Кіровоградської області ще раз довела, що поліція, дійсно, з народом, - наголосив Павло Кучеренко.

З погіршенням погодних умов звертаємося до всіх учасників дорожнього руху із проханням бути максимально уважними та обережними на дорозі: користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненими ліхтарями в умовах недостатньої видимості.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама