Надзвичайні події

Персонал психінтернату на Кіровоградщині підозрюють у побитті пацієнта (ФОТО)

. 4521

Жителі Олександрії звернулися в поліцію і до журналістів зі скаргою на зовнішній вигляд їх родича - пацієнта псіхінтернату. В один із приїздів вони виявили у чоловіка на обличчі численні ушкодження, в тому числі в області губ, носа, волосяного покриву. Про це повідомляє «Моя Олександрія».

Йдеться про психоневрологічний інтернат для чоловіків в селищі Олександрійському (колиш. Димитрове).

За словами дочки побитого пацієнта - Катерини Гайдури, батька зачислили в інтернат 1 січня. А 11 березня, коли вчергове приїхали провідати його, побачили рани. Родичі викликали поліцію, яка зафіксувала подію і розпочала слідство.

Своє службове розслідування почав і інтернат.

Учора, 21 березня, дочка і невістка пацієнта зустрілися з колективом. Зустріч пройшла в кабінеті директора, на неї запросили сестер, санітарів, нічних чергових, які могли мати до інциденту відношення. Також були присутні журналісти.

Персонал стверджує, що лежачий (чоловік рідко встає з ліжка) пацієнт падає. І робить це так сильно і регулярно, що 11 березня був буквально усипаний букетом пошкоджень. До цього старша медсестра Інна Кондратенко додала, що прив'язувати чоловіка або іншим способом обмежувати його свободу заборонено, покласти біля ліжка матраци - теж чомусь не можна, придумати бар'єри для ліжка - не знають як.

Керівник інтернату Юрій Сніжко на зустрічі пообіцяв виписати персоналу догани і сказав взяти даного 78-річного пацієнта під особливий контроль. Старша медсестра в кінці зустрічі погодилася, що вина колективу в інциденті є: "Ми не знімаємо з себе ніякої відповідальності, прийміть наші вибачення", - сказала вона.

Дочка і невістка залишилися при своїй думці - пенсіонера били. Особливо виглядають дивними ушкодження в області губ, що не дуже характерно для падіння.

"Я не згодна, що він впав, я вважаю, що його побили. Не може так людина падати. Зрозуміло, що в побитті ніхто не зізнається, але його побили", - підсумувала зустріч дочка Катерина.

Поліція в цій справі крапку поки не поставила. 12 березня відкрили провадження у ч. 1 ст. 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама