Надзвичайні події

На Кущівці водопровідна вода підтоплює подвір’я громадян (ФОТО)

. 2614

Жителі мікрорайону Кущівка, що у Кропивницькому, скаржаться на регулярні пориви водопроводу на розі вулиці Урицького та провулку Новоселівського. Сьогоднішній порив вже третій за тиждень, вода з водопроводу підтоплює подвір’я, що завдає чимало незручностей місцевим мешканцям.

vodd1 copy

«Сьогоднішній порив вже третій,- розповідає «Гречці» Юлія, жителька вулиці Новоселівської. – Ми вже викликали поліцію, адже це ненормально, що нас постійно затоплюють. Аварійка приїздить, щось поробить, а за кілька днів знову порив і вся вода у нас на подвір’ї».

У Кропивницькому ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» підтвердили, що це вже не перший порив на цьому водопроводі. Сьогодні для усунення аварійної ситуації довелось обмежувати водопостачання житлових будинків по вул. Родимцева , пр. Єксперементальному та вул. Хабаровській.

Наразі подачу води відновлено, проте аварійні ситуації можуть траплятись і надалі через зношеність системи водопостачання в цьому районі.

«Там розташовано сталевий водопровід діаметром 150 міліметрів. Був порив тиждень тому, тепер в іншому місці. Виїжджала наша аварійна бригада. Через особливість рельєфу вода затікає в двори, - коментує ситуацію керівниця Кропивницького ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Валентина Давидчук. - Приїде аварійний майстер, подивиться. Якщо там потрібна заміна водогону, то поставимо його в план заміни та в плановому порядку будемо міняти».

vodd3 copy

Місцеві жителі розповідають, що вже звертались до депутата міськради, на чиєму окрузі розташовано цей водогін, проте жодних результатів поки що немає. Громадяни мають намір йти на прийом до представників місцевої влади повторно.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама