Надзвичайні події

Знайденого мертвим 16-річного хлопця могли вбити через жінку, - родичі

. 1784

Знайденого на початку березня мертвим в квартирі у Олександрії підлітка могли вбити. Однак правоохоронці, схоже, навіть не розглядають таку версію - вважають джерела з оточення родини загиблого. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

За інформацією джерела, у 16-річного студента був роман з одруженою жінкою, уродженкою села Березівка, яка працювала в одному з міських магазинів.

За словами мешканців квартир по сусідству з орендованою хлопцем, у день його загибелі до помешкання заходив невідомий чоловік. Оточення сім'ї підлітка вказує також, що мобільний телефон хлопця не знайшли, а двері до помешкання в той день були незачинені. Крім того, родичі загиблого стверджують, що напередодні 8 березня хлопець зустрів згадану жінку у середмісті у супроводі невідомого, між ними сталася бійка.

Після того, як підлітка знайшли мертвим, його ймовірна коханка звільнилася з роботи. Знайти її не вдалося і за адресою тимчасового проживання в Олександрії. Крім того, були видалені її акаунти у соцмережах Instagram та "ВКонтакті", через які відбувалося спілкування жінки з загиблим, стверджує джерело. 

В Олександрійському відділі поліції "Олександрійським новинам" розповіли, що впевнені у версії самогубства підлітка, адже у квартирі знайшли передсмертну записку. Журналістам також повідомили, що ніхто з родичів не звертався зі своїми підозрами до місцевих правоохоронців.

Нагадаємо, 11 березня в олександрійській квартирі знайшли тіло підлітка з Петрівського району. За попередньою версією поліції, він вчинив самогубство.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама