Надзвичайні події

Подробиці рейдерського захоплення агрофірми на Кіровоградщині (ВІДЕО)

 Автор: Валерій Лебідь. 20203

 «Гречка» вже розповідала про ситуацію з ймовірним рейдерством в селі Луганка Петрівського району Кіровоградщини. Державний реєстратор перереєстрував СВК «Агрофірма Маріампольська» в ТОВ «Агрофірма Маріампольська», а колишній технік водокачки став директором новоутвореної фірми.

watermarked reydd1 copy

Вчора, 2 квітня, Голова правління СВК «Агрофірма Маріампольська» Костянтин Міщанін разом зі співробітниками приїхав пікетувати приміщення обласного Держгеокадастру, оскільки з невідомих причин їм було відмовлено в участі в земельному аукціоні.

watermarked reydd2

Як з’ясувалось, 30 березня, СВК «Агрофірма Маріампольська» було ліквідовано, натомість зареєстровано ТОВ «Агрофірма Маріампольська». Новими власниками виявилась київська фірма ТОВ «Вермонт Альянс». Відповідно до держреєстру, нова ТОВка має статутний фонд 25 мільйонів гривень з часткою Костянтина Міщаніна – 7,5 мільйонів, та 17,5 мільйонів - ТОВ «Вермонт Альянс».

watermarked rrreyd01

watermarked rrreyd02

 Представники «нових власників» з’явились на підприємство вчора вранці, намагались приступити до управління ним, обіцяли людям роботу. Проте після спілкування з працівниками СВК «Агрофірма Маріампольська», сільським головою та правоохоронцями накивали п’ятами.

watermarked reydd3

В обласній юстиції керівнику агрофірми порадили звернуться до Мінюсту або до суду. Поліція розпочала розслідування за ч.4 с.190 ККУ( Шахрайство) та ст. 358 ККУ(Підроблення документів) через ст.15 (замах на злочин).

Деталі на відео:

Поширюйте

Коментуйте