Надзвичайні події

На Кіровоградщині злодії крали метал з кладовищ і вивозили на таксі (ФОТО)

. 2665

 

3 квітня в Олександрії муніципальна поліція затримала зловмисників, які викрали металеві огорожі з могил на кладовищі у Заводському мікрорайоні.Про це повідомляє сайт Олександрійської міськради.

 

Про скоєння вандалізму повідомив місцевий житель, який вдень прийшов на цвинтар, щоб упорядковувати місце поховання і побачив, як невідомі особи викопують і розпилюють огорожі. Помітивши чоловіка, вандали зникли.

Муніципальна поліція виїхала на місце пригоди і, влаштувавши засідку, у нічний час, коли зловмисники повернулися забирати метал, затримала їх. Виявили двох осіб, які вдень розбирали огорожі, а також водія і автомобіль таксі з причепом, завантаженим металовиробами з кладовища.

Ці двоє чоловіків уже затримувалися муніципальною поліцією в кінці січня за скоєння аналогічного правопорушення на центральному кладовищі та були передані до Нацполіції з речовими доказами.

На місце події муніципальна поліція викликала слідчо-оперативну групу Національної поліції, зловмисників доставлено до міського відділу для проведення слідчих дій за даним фактом.

Фото: Сучасна Олександрія 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама