Надзвичайні події

У Кропивницькому на фасаді багатоповерхівки з’явилась тріщина (ФОТО)

. 3102

Сьогодні, 5 квітня, у Кропивницькому заступник міського голови Олександр Мосін проінспектував стан багатоповерхівки по вулиці Михайлівській, 2, де місцеві жителі помітили тріщину. Про це повідомляє сайт міськради.

Як повідомляють жителі будинку, порушення цілісності фасаду помітили ще 6 березня.

За результатами перевірки Мосін скликав термінову нараду, до якої запросив керівників всіх профільних установ та служб.

Відтак комунальникам дали доручення у найкоротші терміни обстежити будинок, його водопровідну мережу, колодязі системи теплопостачання та надати висновки. А фахівці управління містобудування та архітектури отримали завдання обстежити кожну квартиру щодо можливого самовільного перепланування. Крім того на будівлі у місцях, де з’явились тріщини, будуть встановлені спеціальні “маячки”, які через двох місяці дадуть відповідь на питання, чи відбувається подальше руйнування будинку.

- Звертаюся до мешканців будинку №2 по вулиці Михайлівській з пропозицією спільними зусиллями, разом з працівниками ЖЕО провести суботник і винести сміття та непотрібні речі з підвальних приміщень будинку, - запропонував Олександр Мосін. - Також маю доручення до керівництва ЖЕО — подовжити ринви. Через те, що вони закороткі, дощові води стікають на стіну будинку, відповідно, підмивають його фундамент. Тому ці труби необхідно подовжити і вивести на тротуар.

Заступник міського голови запевнив мешканців проблемного будинку, що обстеження буде виконано найближчим часом. Одразу після висновків фахівців будуть проведені необхідні роботи з укріплення даної будівлі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама