Надзвичайні події

У Кропивницькому поліція забрала дітей з будинку, де батьки варили наркотики

. 2462


5 квітня, у Кропивницькому по вулиці Пацаєва чоловік викликав поліцію, бо через запах ацетону припустив, що сусіди варять наркотики.

Як повідомила прес-служба патрульної поліції, побачене в квартирі вразило і сусідів, і поліцейських. Там мешкали троє дорослих з двома дітлахами, проте умови проживання були жахливими. Скрізь бруд, сирість, затхле повітря, просочене запахом ацетону. По кухні розкидані використані шприці і посуд з рештками вареної речовини рослинного походження.

Особи були з явними ознаками наркотичного сп’яніння в той час, як двоє дівчаток по 3 і 4 рочки – голодні, бліді і слабкі. Крім того, вони вже два роки не ходили до дитячого садка та лікарні.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу та представників служби ювенальної превенції. Патрульні притягнули матір до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей (ч. 1 ст. 184 КУпАП). Її доставили до відділку поліції і передали слідчому.

Дітей направлено до лікувального закладу для медичного обстеження. Далі їх життям опікуватимуться співробітники ювенальної поліції.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама