Надзвичайні події

Суд проситимуть призначити примусове лікування жінці, підозрюваній у вбивстві доньки

. 1754

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 35 річної жінки, яка підозрюється у вбивстві своєї неповнолітньої доньки у Кропивницькому.

 

Як повідомляє прес-служба відомства, процесуальним керівником у кримінальному провадженні затверджено клопотання про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру.

Напередодні слідчі отримали висновок фахівців «Одеського обласного медичного центру психологічного здоров”я», де жінка проходила стаціонарне обстеження. За результатами проведення судово-психолого-психіатричної експертизи жінка на момент вчинення вбивства та на даний час «не здатна усвідомлювати свої дії та керувати ними».

На підставі отриманого висновку слідчим за погодженням з процесуальним прокурором було внесено клопотання до суду щодо зміни запобіжного заходу стосовно підозрюваної з тримання під вартою на поміщення до психіатричної установи. На даний час жінка перебуває в «Кіровоградській обласній психіатричній лікарні».

Наразі клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно 35 річної матері убитої дівчинки направлено до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, 8 грудня стало відомо про зникнення 13-річної Катерини Добродій. Кілька днів дівчинку шукали всім містом,але згодом запідозрили у вбивстві матір.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама