Надзвичайні події

У центрі Кропивницького самовільно звели паркан (ФОТО, ВІДЕО)

. 7330

В самісінькому центрі Кропивницького знову загороджують тротуар. Місцева влада, дивиться на очевидне порушення правил благоустрою та закону крізь пальці, патрульна поліція на виклик не приїхала.

parkkk1

Вчора, 13 травня, по вулиці Михайлівській виріс новий паркан, невідомі зруйнували асфальтне покриття тротуару та просто перегородили його. Свої дії пояснюють необхідністю проведення будівельних робіт, запевняють, що всі необхідні дозволи на перекриття тротуару від міської влади та поліції у них є. Містянам радять ходити по чорнозему.

Жителька вулиці Тамара запевняє, що будівництво проводить власниця сауни «Михайлівська баня», розташованої на цій же вулиці, до поліції та місцевої влади не зверталась, хоча і боїться потрапити під колеса автомобілів на вулиці з інтенсивним рухом за відсутності тротуару. Тамара не вірить, що влада і поліція здатні щось змінити і займатимуться цим питанням.

Перед цим власники будівництва загородили тротуар по вулиці Шевченка.

Деталі на відео:

Патрульну поліцію викликав журналіст «Гречки», проте протягом 30 хвилин з моменту виклику копи так і не приїхали. А з огляду на те, що сьогодні, станом на 9.00 паркан стояв поперек тротуару та перекривав частину вулиці, правопорушення поліція не усунула.

parkkk2parkkk3

Як повідомив «Гречці» Сергій Бабенко, начальник сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Кропивницького, схему організації дорожнього руху в місці проведення будівельних робіт погоджує місцева влада та відділ безпеки дорожнього руху. До управління патрульної поліції за таким погодженням ніхто не звертався. 

«Стаття 26 Закону України «Про дорожній рух» визначає процедуру Обмеження або заборони дорожнього руху при виконанні робіт на автомобільних дорогах, вулицях та залізничних переїздах.

При виконанні робіт в смузі відведення автомобільної дороги, вулиці та залізничного переїзду, якщо це загрожує безпечному чи безперебійному руху транспорту і пішоходів, організації, що відповідають за утримання автомобільної дороги, вулиці та залізничного переїзду, можуть закрити чи обмежити рух на основі погодженого з Національною поліцією ордера, який видається відповідним дорожнім органом, а в містах - службою місцевого державного органу виконавчої влади та місцевого самоврядування. У ордері викладаються умови заборони або обмеження руху, порядок інформування про це учасників дорожнього руху, заходи щодо безпеки дорожнього руху і строки проведення робіт.

Порушення цих вимог тягне за собою матеріальну відповідальність організацій, що виконують роботи.

Обмеження або заборона руху без ордера можливі лише у випадках, пов'язаних із стихійними явищами, а також з необхідністю виконання аварійних робіт, про що повідомляється місцевим органам державної виконавчої влади, органам місцевого самоврядування і відповідним підрозділам Національної поліції», - пояснив Сергій Бабенко.

Якщо паркан дійсно зведено без жодних погоджень, виконавців робіт мають притягнути до адміністративної відповідальності за ч.2,3 ст.140 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

parkkk4

Довідково:

Стаття 140. Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт.

Порушення передбачені частиною другою або третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від п'яти до десяти діб.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама