Впливові власники будівництва в центрі Кропивницького не пустили перевіряючих на об’єкт (ФОТО,ВІДЕО)

14:32, 15 Травня, 2018

На будівельний майданчик в центрі Кропивницького не допустили перевіряючих зі спеціалізованої інспекції міської ради та ДАБК (Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю).


Сьогодні, 15 травня, інспектори спецінспекції та ДАБК прийшли з позаплановою перевіркою на будівельний майданчик на розі вулиць Шевченка та Михайлівської. В цей момент там працювала техніка та будівельники, проте на територію інспекторів так і не пустили. Як пояснив представник забудовника, загубили ключ від хвіртки… Півтори години очікувань, виклик поліції та присутність журналістів не допомогли пришвидшити процес пошуку ключа.

parrrkk2

Як пояснив “Гречці” начальник ДАБК Андрій Сліпченко, станом на сьогодні з боку забудовника немає порушень ведення підготовчих робіт, проте те, що інспектора ДАБК не пускають на об’єкт перевірки – істотне порушення.

В разі якщо «ключ так і не знайдеться», на власника будівництва складуть акт про не допуск на об’єкт , на його підставі – протокол порушення умови перевірки.

parrrkk3parrrkk4

Як повідомив «Гречці» Сергій Бабенко, начальник сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Кропивницького, особу, відповідальну за проведення робіт притягнено до адміністративної відповідальності за ч.2 та ч.3 ст.140 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідно до припису, власником будівництва вже подано до поліції схему руху автомобілів та пішоходів вулицею Михайлівською на погодження.

Як розповів журналістам Андрій Максюта, керівник спеціалізованої інспекції міської ради Кропивницького, інспектори спецінспекції виписали два протоколи через порушення правил благоустрою і найближчим часом їх розгляне адмінкомісія.

Нагадаємо, минулого місяця забудовник загородив тротуар по вулиці Шевченка.

За словами Максюти, протоколи про адмінпорушення виписали на власницю майбутнього будівництва Любов Денисову. Головний спецінспектор повідомив, що цій громадянці належить ціла низка об’єктів у місті, серед них сауна та готель на Михайлівській, сауна на вул. Тараса Карпи. Максюта припускає, що забудовники поводяться подібним чином через зв’язки сина Денисової Віталія Гордієнка.

Віталій Гордієнко відомий кропивничанам з часів його роботи в обласній податковій на посаді начальника відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Кіровоградській області. Ще 8 травня 2008 року розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України за фактом зловживання владою з боку Гордієнко В.В., на той момент начальника Маловисківського територіального відділення Податкової міліції ГВПМ, яким в інтересах третіх осіб, протиправно відчужено чуже майно всупереч порядку, встановленому законом та без достатніх підстав, чим заподіяно великої шкоди реальним власникам.

Окрім того, за інформацією всеукраїнських ЗМІ, Гордієнко В.В. проходив по кримінальному провадженню розпочатому у 2008 році органами прокуратури стосовно директора ПП ПТА «Юнімікс», який ухилився від сплати податків в особливо великих розмірах (на суму майже 3 млн. грн.). У рамках розслідування справи встановлено, що ніби то податківець керував протиправної схемою з використанням низки фіктивних суб’єктів підприємництва.

Під один з готельних комплексів чиновник отримав земельну ділянку ще у 2010 році безкоштовно. Згідно з договором оренди земельної ділянки № 268 від 11.11.2010 року, Міська рада передала Гордієнку земельну ділянку загальною площею 219,64 кв.м, для використання в комерційних цілях. Як зазначено в Акті про встановлення та погодження меж земельної ділянки в натурі, її надано безкоштовно у власність Гордієнко Віталія Валерійовича для розміщення готелю за адресою: вул. Кірова, 35(нині вул. Михайлівська, 35).

parrrkk6

Також екс-податківцю містяни приписують володіння СПА-салоном по вулиці Тараса Карпи та готелем “Джон Вокер”, довкола якого свого часу виник скандал, адже там велося відеоспостереження за клієнтами закладу.

Нині податківець часів правління «Партії регіонів» також при владі, але вже не на Кіровоградщині. Гордієнко обіймає посаду директора Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької ОДА. Наразі чиновника відсторонено від посади, адже за інформацією сайта «061», Гордієнка підозрюють у службовому підробленні, що призвело до збитків державі в розмірі 93 мільйони гривень.

«Гречка» і надалі слідкуватиме за будівництвом у центрі Кропивницького, та інформуватиме читачів про те, чи привів забудовник територію довкола будівництва до належного стану.

Останні новини по темі
Літературний котофест відбувся для малечі в Кропивницькому (ФОТО)
1 copy
До конкурсу на міські маршрути у Кропивницькому не допустили одного перевізника
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024