Надзвичайні події

Кіровоградщина: у Луганці, де орудують рейдери, палять шини (ФОТО)

. 5715

В селі Луганка, що у Петрівському районі Кіровоградської області, чергове загострення протистояння місцевих жителів, працівникві СВК «Агрофірма Маріампольська» та представників київської фірми, які, ймовірно, підробивши документи, ліквідували підприємство, натомість зареєстрували ТОВ «Агрофірма Маріампольська».

ager1

Через те, що суд з подачі Нацполіції заблокував рахунки агрофірми, другий місяць 340 її працівників без зарплати. Вчора новопризначений директор «ТОВки», сантехнік СВК «Агрофірма Маріампольська», розпочав виплату заробітної плати та авансу працівникам кооперативу.

«Близько десятка найнятих працівників, які не мають у нас паїв і які мабуть не розуміють наслідків своїх дій, погодились отримати хабар, інакше це не назвеш, від нового «директора» Титаренка.
На якій підставі, по яких відомостях він роздає гроші і що це за гроші невідомо», - пояснив «Гречці» Олег Дудук, голова профкому СВК «Агрофірма Маріампольська».

Наразі біля хати односельця, який роздає гроші, зібрались близько сотні Луганців, які запалили шини та вимагають винести списки, тих, хто пішов на співпрацю з рейдерами. Також люди пропонують у Володимиру Титаренку забиратись з села «на всі чотири сторони».

ager2

Наразі на місці інциденту чергує поліція, жодних насильницьких дій немає, кількість незадоволених селян, які постійно підходять на місце подій, збільшується.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама