Коли кіровоградського підприємця затримували правоохоронці, озброєні чоловіки збирали його врожай(ВІДЕО)

Опубліковано . в Надзвичайні події

Кількість переглядів - 4238

Вчора, 27 червня, біля центрального ринку Кіровограда, правоохоронці затримали підприємця Дмитра Палія. Ймовірно, чоловіку підкинули зброю та наркотики. На даний момент підприємець знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання(ІТТ).


www.gre4ka.info - Інформаційний портал Гречка.Коли кіровоградського підприємця затримували правоохоронці, озброєні чоловіки збирали його врожай(ВІДЕО).68 річний потерпілий впевнений, що це затримання є  частиною рейдерського захоплення його бізнесу і пов’язує ситуацію, що склалася, з  отриманим кредитом.

Навесні підприємець-сільгоспвиробник узяв гроші в займи у іншого підприємця. Зорав землю та посіяв рапс. Насіння, за умовами договору, він придбав у того ж таки кредитора. Кругленьку суму(близько одного мільйона гривень) Палій мав повернути з майбутнього врожаю, гарантією виконання угоди було заставне майно – той самий врожай.
 
Рапс дозрів і фермер розпочав збір врожаю. На 27 липня лишались незібраними 50 гектарів рапсу. Але за дивним збігом обставин, «залишок»  швидко зібрали невідомі озброєні чоловіки саме тоді, коли власника затримали працівники міліції.
 
Хроніка подій 27 червня

www.gre4ka.info - Інформаційний портал Гречка.Коли кіровоградського підприємця затримували правоохоронці, озброєні чоловіки збирали його врожай(ВІДЕО).«Біля банку в центрі Кіровограда мені ножем порізали колесо автомобіля. Я відкрив дверцята авто, дістав спецодяг, поставив запаску. Після чого сходив до банку помити руки.
Коли після цього під’їхав до Центрального ринку, на мене вже чекали працівники міліції», - розповів «Гречці» Дмитро Палій.
 
Як повідомили «Гречці» свідки події, міліціонери «в штатському» в районі центрального ринку «чергували» ще зранку.
 
Далі правоохоронці запропонували чоловікові показати, що у нього в автомобілі і той без вагань повідкривав всі дверцята вважаючи, що міліція діє законно. На задньому сидінні Палій виявив пакет з невідомим вмістом і повідомив працівникам міліції, що пакет йому не належить та запропонував працівникам міліції його забрати, однак останні відмовились та викликали слідчо-оперативну групу. Слідча група запропонувала надати їй письмовий дозвіл на огляд автомобіля. Вважаючи, що поступає як законослухняний громадянин і не знаючи, що йому “підготовлено” в пакеті, Палій написав заяву, якою надав згоду на огляд автомобіля. Отримавши письмовий дозвіл, правоохоронці оглянули пакет та склали протокол огляду місця події, що і стало підставою для подальшого затримання підприємця.
 
За даними прес-служби УМВС в області,  в салоні автомобіля виявили два поліетиленових пакети з речовиною, схожою на подрібнені рослини коноплі та маку, вагою 100 та 50 грамів, а також обріз мисливської рушниці, які вилучено і направлено на дослідження.
 
Чоловік одразу заявив, що ці речі йому не належать і припустив, що це все підкинули тоді, коли він вдруге вертався до банку.
 
 Як розповів «Гречці» підприємець, перед затриманням він зняв у банку майже 70 тисяч гривень. Гроші були призначені для нагальних потреб господарства.

Побачивши кошти, працівники міліції одразу зажадали перерахувати їх та вилучити. На що з їх слів наполягало керівництво слідчого відділу пояснюючи, що купюри хочуть перевірити на справжність та встановити походження.

На відмову Палія передавати кошти, працівники міліції відреагували погрозами забрати автомобіль на штраф майданчик під приводом “неправильної” парковки.
 
Далі Дмитру Палію запропонували на власному авто проїхати до міського відділку міліції, коли той відмовився, за кілька хвилин під’їхав евакуатор.
 
«Яке відношення до пакету з обрізом та наркотичною речовиною має автомобіль та кошти підприємства, не ясно. Більше того, авто не опечатане, не арештоване, але рухати його з місця чомусь не можна і його охороняють працівники міліції», - обурюється один з компаньйонів Палія.
 
До першої години ночі чоловіка допитували, після чого він опинився в ІТТ.
 
Як повідомили «Гречці» в УМВС області, за фактами виявлення заборонених предметів розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.
 
Обізнані в принципах роботи правоохоронних органів люди переконують, що зазвичай в подібних ситуаціях підозрюваного не затримують і обмежуються запобіжними заходами не пов'язаними з утриманням під вартою. Тим паче, що раніше чоловік похилого віку та жодного разу не притягувався до відповідальності.
 
Подібне рішення слідчого, на думку джерел, невмотивоване і  схоже на чиєсь замовлення...
 
Як повідомив адвокат затриманого, саме під час затримання і в ніч після цього, 50 гектарів рапсу на полях підприємця зібрали озброєні особи та вивезли у невідомому напрямку.
 
www.gre4ka.info - Інформаційний портал Гречка.Коли кіровоградського підприємця затримували правоохоронці, озброєні чоловіки збирали його врожай(ВІДЕО).«Якщо припустити, що «жнивували» на полях Палія його кредитори, яким він винен гроші, то їх дії носять неправомірний характер. По-перше, власник рапсу не відмовлявся платити за кредитними зобов’язаннями, по-друге – щоб забрати заставне майно, потрібне рішення суду», - переконує захисник затриманого адвокат Юрій Усатенко.
 
Наразі Дмитро Палій перебуває в кіровоградському ІТТ. Судове засідання у цій справі відбудеться вранці, 29 липня. «Гречка» слідкуватиме за подальшим розвитком подій.


Валерій Лебідь
Фото автора

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+2 # КАТ 07.07.2013, 16:25
Все намного проще- техника (комбайны и прочее) стоит в Канатово..... под охраной известных людей- будут снимать и далее Ваши фермера урожаи......Пок ращення.....Чег о же вы хотели????????? К стати Палию забыли еще голову гонгадзе подкинуть, спешили некогда было...... взяли чего больше в отделах........ ... и на верочку........
Цитата
 
 
+2 # гена 02.07.2013, 23:25
Не повезло старику.оставят без штанов.А что ассоциация фермеров молчит?-Их же всех ждет то же самое. А молчат,потому,ч то боятся судівсько-проку рорсько -міліцейського беспредела.А дедушке желаю победить всех врагов.А тем,кто єту подставу организовал-бог все видит!
Цитата
 
 
-2 # катя 02.07.2013, 10:55
Цитую Валерій:

А в чому полягає необ"єктивність? Всі окрім Вас, Катю, впевнені, що це підстава. Навіть правоохоронці. Чому ви не проведете власне незалежне розслідування? Чи у вас на каналі подібні теми заборонені?

Субъективность именно в том, что только я могла допустить какое-то другое мнение. На каком канале? Вы о чем? Вы меня с кем-то путаете.
А вот милиция в этот раз действовала очень четко и оперативно. И вовсе они не уверены в подставе. Это я знаю наверняка.
Цитата
 
 
+2 # Валерій 02.07.2013, 08:27
эта статья не объективна, только и всего. а то, что пожилой мужчина может заниматься наркобизнесом, это вполне реально.
но опять же, это только мое мнение.

А в чому полягає необ"єктивність ? Всі окрім Вас, Катю, впевнені, що це підстава. Навіть правоохоронці. Чому ви не проведете власне незалежне розслідування? Чи у вас на каналі подібні теми заборонені?
Цитата
 
 
-3 # катя 01.07.2013, 23:07
Цитую Pravo:
[
Шановна Катруся, а я із Вами знайомий, з адвокатом, журналістом, дідусем, тоді за це мене будуть катувати, а потім розстріляють? Ви за долю дідуся переймайтесь та соромтесь за "безпредєл" силовиків, рейдерів (читай одне і теж)!!!


вот уж навряд вы со мной знакомы. эта статья не объективна, только и всего. а то, что пожилой мужчина может заниматься наркобизнесом, это вполне реально.
но опять же, это только мое мнение.
Цитата
 
 
+3 # Pravo 01.07.2013, 22:05
Цитую катя:
а почему никто не говорит о том, что журналист, написавший статью, знаком с адвокатом господина Палия?

Шановна Катруся, а я із Вами знайомий, з адвокатом, журналістом, дідусем, тоді за це мене будуть катувати, а потім розстріляють? Ви за долю дідуся переймайтесь та соромтесь за "безпредєл" силовиків, рейдерів (читай одне і теж)!!!
Цитата
 
 
+6 # Валерій 01.07.2013, 20:28
Цитую Геннадій Нікішов:
І що?!


Та ми з дідом, як виявилося, ще й земляки! Дивно, що мене не затримали і не зкрили за це на 60 діб. З таким правосуддям, це реально поважна приччина для тримання під вартою...
Цитата
 
 
+6 # Валерій 01.07.2013, 20:23
Цитую катя:
а почему никто не говорит о том, что журналист, написавший статью, знаком с адвокатом господина Палия?


Це що злочин? Я зазвичай знайомлюсь з людьми перед тим, як брати у них коментар... А ви знайомі з тими, хто підкидав наркоту і ствол дідусеві, та заносив хабарі у відповідні інстанції щоб пенсіонера "закрили"? Поділіться інформацією...
Цитата
 
 
-9 # катя 01.07.2013, 20:04
а почему никто не говорит о том, что журналист, написавший статью, знаком с адвокатом господина Палия?
Цитата
 
 
+4 # Геннадій Нікішов 01.07.2013, 20:23
І що?!
Цитата
 
 
+6 # Юрій Юрійович 01.07.2013, 14:11
Потрібна допомога!!!
Записи відеореєстратор ів автомобілів, що проїжджали по вул. Шевченка біля магазину"Волода рський" 27.06.2013 року з 9 до 11 години.
Тел. 050 975 62 17
E-mail:
Цитата
 
 
+6 # Pravo 30.06.2013, 21:22
Круто! Дідуся (дитина війни) приїхав пакувати сам начальник рошуку Хоменко ВІ!!!
Цитата
 
 
+6 # Валерій 29.06.2013, 21:58
Цитую оktu:
Чистая подстава. Земля в области самая дорогая,вот и покложили на нее глаз. Дедушку беспределом загонят в долги и заберут. А наша милиция как всегда поможет. В какой стране мы живем?


За нашими даними,за добу викосили 50 га рапсу. Діда закрили на 60 діб в СІЗО, на черзі 150 га соняшника та кукурудзи. Рейдери вже підготували фіктивні документи про залог всього майна Палія... Погосподарював на Кіровоградщині...

Про це все скоро на "Гречці"
Цитата
 
 
+6 # оktu 29.06.2013, 21:49
Чистая подстава. Земля в области самая дорогая,вот и покложили на нее глаз. Дедушку беспределом загонят в долги и заберут. А наша милиция как всегда поможет. В какой стране мы живем?
Цитата
 
 
+6 # sergio62 29.06.2013, 16:59
Бандити у формі зухвало і цинічно здійснювали цей безпрєдєл саме напередодні дня Конституції. Демонструють, що їм на все начхати, і на Конституцію, і на права людини, і на державу, яку вони зневажають також, але користуються нею як територією для наживи. Куди дивиться наш зек президент. Скоро обнаглілі мєнти приїдуть і до нього під Межигіря та підкинуть наркоту. Скоріше б ...
Цитата
 
 
+8 # snaiper 29.06.2013, 16:11
Представте себе,что эти ребята будут вытворять во время следующих выборов!
Цитата
 
 
+8 # тоня 29.06.2013, 15:53
наскільки я знаю, схожі схеми зара по всій центральній Україні використовуютьс я
Цитата
 
 
+11 # Наталя Кравченко 29.06.2013, 12:37
Жах! Скільки доль і людей ще збирається поламати ця система? Треба виходити під УМВС усім небайдужим і відстоювати цього чоловіка, як колись Максима Кушніра. Валері спасибі за оперативність і журналістську позицію.
Цитата
 
 
+13 # Геннадій Нікішов 29.06.2013, 12:33
Не, ну злочинність знахабніла й розгулялась! Мало того, що по 70 штук бабла з собою возить, так ще й коноплю, мак і обріз! Ну, чисто, щоб повний бандитський набір!!! І все це щастя в 68 років. Не запізно став дідусь на злочинний шлях?! Чи може це хтось в погонах твердо став на цей шлях?!
Більше схоже саме на це.
Цитата
 
 
+12 # вик 29.06.2013, 08:48
нормальный мужик попал на заказной развод,и работник гаи добровольский рядом личность известная своей непорядочностью
Цитата
 
 
+12 # гість 29.06.2013, 08:04
Давно знаю цю людину,порядна, чесна,справедли ва.А з наркотою - переборщили.Мож е пора з цим кінчати !
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити