Надзвичайні події

Став відомий орендар земельної ділянки, на якій спиляли 47 дерев (ФОТО,ВІДЕО)

. 9956

Зеленої зони Кропивницького на розі вулиць Волкова та Героїв України - більше немає. Про це вчора, 14 червня, на своїй сторінці у Фейсбуці написала громадська активістка Надія Паливода.

derr2 copy

- Зеленої зони по вул.Героїв України більше немає - Онули побудують тут величезний довгий магазін. Десятки дерев спиляли сьогодні вранці. Спішили як угорілі - просто валили, навіть не розпилюючи, щоб же ніхто не встиг «роздуплитися». Так і покидали цілі повалені дерева - лежать зараз там, близько 40 дерев, - написала Паливода.

В коментарях під цим постом кропивничани закликають бойкотувати весь бізнес родини Онулів: Дендропарк, ринок «Європейський», «Полоса», «Мікс» тощо.

derr3 copy

Як повідомив «Гречці» Олександр Грабенко, заступник міського голови, орендар земельної ділянки по вул. Героїв України площею 3782 метрів квадратних ПП «Сервіс Кіровоград» звернулось до міської влади з проханням обстежити комісійно 52 дерева, розташованих на цій ділянці.За результатами обстеження виявилось, що 30 дерев підлягають знесенню. Натомість підприємством надано гарантійного листа про те, що восени на цьому місці висадять ще більше дерев замість спиляних.

derr4

У разі, якщо орендарем були допущені порушення – знесена більша кількість дерев або не ті дерева, які підлягали знесенню, їх буде притягнуто до адмінвідповідальності. З метою з’ясування, вже в понеділок на місце валу дерев виїде спеціальна комісія.

derr5

Проте громадська активістка Надія Паливода, яка була на місці знесення дерев вже сьогодні вранці, нарахувала 47 пеньків, з яких більше половину, на її переконання, ще вчора були абсолютно здоровими та не мали бути знесеними. Окрім того Надія запевняє, що всі ці дерева знесено з грубими порушеннями правил, за якими належить це робити.

Подробиці на відео:

За словами Грабенка, призначення орендованої ділянки – будівництво адміністративної споруди, цю землю віддали в оренду у 2008 році, терміном на 25 років. Тож до кінця оренди лишається 15 років і протягом 10 років ділянка не використовувалась за призначенням. 

derr1 copy

Згідно реєстру, приватне підприємство "СЕРВІС КІРОВОГРАД" зареєстроване у Кропивницькому по вулиці Євгена Тельнова, буд. 28. Директор: Кривенко Світлана Валеріївна, вид діяльності: Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.
Станом на 13.06.2018 року Микола та Лариса Онули володіють підприємством в рівних долях із загальним внеском 10 000 грн.

Продовжження історії зі знесенням майже півсотні дерев по вул. Героїв України читайте на «Гречці» найближжчим часом.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама