Надзвичайні події

Підозрюваного у скоєнні смертельної ДТП під Суботцями випустили з-під варти

. 15708

 Сьогодні, 20 травня, Апеляційний суд Кіровоградської області відпустив з під варти підозрюваного у смертельній ДТП під Суботцями.

dtttt5 copy

Про це "Гречці" повідомила адвокат потерпілих Марина Гуцул.

"Захисник підозрюваного просив обрати запобіжний захід не пов'язаний із позбавленням волі, при тому що 4 людини загинули і 2 із тілесними. Прокурор при розгляді скарги наголосив, що у матеріалах маються відомості про те, що підозрюваний Нестеренко неодноразово, а саме близько 15 разів притягувався до адмінвідповідальності за грубе порушення п.д.р., зокрема перевищення швидкості та переїзд залізничної дороги через шлагбаум. Однак суд прийняв рішення про обрання запобіжний захід не пов'язаного з триманням під вартою, що дасть можливість виїхати закордон, тощо. На жаль, дане рішення оскаржити неможливо. " - зазначає Гуцул.

Сьогодні було 40 днів із дня загибелі потерпілих.

Нагадаємо, 12 травня внаслідок зіткнення двох легкових автомобілів «Toyota» та «Volkswagen» під Суботцями загинули 4 людини. Двоє із загиблих - діти. Також одна людина потрапила до лікарні. 

Підозру оголосили водію «Volkswagen» за ч.3 статті 286 ККУ. ( порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили загибель кількох осіб, караються позбавленням волі на строк від 7 до 12 років).

7 червня Ленінський районний суд обрав підозрюваному запобіжний захід у виляді тримання під вартою.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама