Надзвичайні події

Сьогодні у Кропивницькому лунали тривожні сирени (ВІДЕО)

. 5637

21 червня близько 9.30 у Кропивницькому залунали тривожні сирени. Близько хвилини їх було чути в центральній частині міста. Як з’ясувалось, у місті триває комплексна перевірка систем сповіщення населення.

53

Реакції містян, яких ми побачили на вул. Чорновола обласного центру, на звуки сирени не було жодної. Про причини тривоги та про те, що необхідно робити у випадках, коли чуєш сирену, ми дізнавались у рятувальників та спеціалістів з цивільного захисту населення. 

Як повідомила «Гречці» Оксана Мачак, керівник прес-служби управління ДСНС у Кіровоградській області, сьогодні до них звернувся черговий Кіровоградської ОДА та повідомив про те, що протягом дня, починаючи з 9.30 до 16.00 у місті перевірятимусь системи сповіщення населення.

- Буде здійснюватись комплексна перевірка систем оповіщення населення нашої області, включенням звукових сирен. Цим займається Управління цивільного захисту, - говорить Мачак.

- Ми перевіряємо, чи готова система оповіщення для роботи за призначенням по всій області. У випадку, якби сигнал "увага всім" був не навчальним, необхідно було б увімкнути телевізор і по обласному каналу Суспільного мовлення були б надані інструкції як діяти далі, - зазначив Слінченко, начальник Управління з питань цивільного захисту Кіровоградської ОДА.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама