Надзвичайні події

90-ті повертаються: у Кропивницькому депутату погрожують зламати ноги

. 4305

24 квітня близько 12:00 в Кропивницькому адвокату і депутату міської ради Анатолію Ларіну погрожували зламати ноги та кілька разів вдарили в живіт та груди за те, що він проголосував за земельне питання під час голосування на відповідній комісії міськради.

larin

Про це пан Ларін повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

- Станом на сьогодні (ранок 25 червня, - ред.) я почуваю себе відносно нормально, є поколювання в грудній клітці, - прокоментував ситуацію Анатолій Ларін "Гречці". - Неприємний сам факт, що якісь люди ввімкнули собі в голові 90-ті. Вони приїхали на мій адвокатський офіс і витягнули під час консультації на очах клієнта, колег, які почали заступатися, побили.

За словами депутата, чоловіки-погрожувачі до нього двічі приїздили з погрозами 23 та 24 червня.

- Вони мене попередили, якщо я буду голосувати за земельні питання на сесії, то вони мені поламають ноги. Їхня діяльність була направлена на те, щоб залякати мене, як депутата, - каже Анатолій Ларін. - Вони говорили (зловмисники, - ред.) за земельне питання, яке було розглянуто 20 червня на земельній комісії і за за яке я голосував. Крім того, вони сказали, що там взагалі четверо депутатів проголосувало за це земельне питання. 

За словами депутат, він вивчав питання, запропоновані на розгляд комісії, і не знайшов в них ніяких незаконних дій. Крім того, остаточне рішення за те чи інше питання голосують депутати на сесії міськради.

Депутат також звернувся до поліції і написав відповідну заяву.

Як стало відомо "Гречці", поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 2 статті 350 Кримінального кодексу України "Умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі або громадянинові, який виконує громадський обов'язок". Стаття передбачає обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

- У заяві до поліції я називаю їх, - каже пан Ларін. - Однак є поняття, як адвокатська таємниця. Я сьогодні ще буду на допиті в поліції і запитаю в них, якщо вони дадуть дозвіл на розголошення таємниці слідства, то я скажу прізвище. Зокрема, прізвища цих людей відомі в колах міста Кропивницького. Вони займаються такими методами вибивання грошей і тому подібне. Зокрема, як мені сказали вчора в поліції, по них уже направлені дві справи до суду "грабіж" та "розбій". Вони людину в ліс вивезли, побили, роздягнули, забрали телефон і вимагали гроші.

Також, за словами Анатолія Ларіна, ці люди погрожували й іншому члену земельної комісії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама