Надзвичайні події

Директора одного з кропивницьких заводів затримали на хабарі (ФОТО)

. 6399

Директор «Кіровоградського ремонтного заводу радіотехнічного обладнання» державного концерну Укроборонпром вимагав від директора ТОВ «Нова Пошта» за доступ автомобілів товариства на територію заводу.

hab162

Про це «Гречці» повідомили в прес-службі Військової прокуратури південного гарнізону.

«За процесуального керівництва військової прокуратури Кіровоградського гарнізону спільно зі слідчими СУ ГУНП у Кіровоградській області, за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками УЗЕ в Кіровоградській області задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди директором державного підприємства «Кіровоградський ремонтний завод радіотехнічного обладнання» державного концерну Укроборонпром», - йдеться у повідомленні.

xab2

За інформацією військової прокуратури, гроші в сумі 36 500 грн директор заводу вимагав від директора ТОВ Нова пошта за надання дозволу на безперешкодний проїзд автомобілів Нової пошти на територію заводу. Тож 26 червня під час одержання через посередника обумовленої суми, посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

xab3

Наразі відбуваються першочергові слідчі дії, тривають обшуки в приміщенні заводу.

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама