Надзвичайні події

У Кропивницькому встановили особу жінки, яка може бути причетною до отруєння собак

. 2660

Нею виявилася 46-річна, безробітна та раніше не судима мешканка обласного центру.

IMG 6033

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Встановити особу поліцейським вдалося з допомогою волонтерів та громадськості. Нагадаємо, що в місті небайдужі до проблеми отруєнь собак оголосили винагороду за інформацію про осіб, які можуть бути причетні до вбивства тварин.

Встановлено, що громадянка купувала лікарський препарат, який використовувала в якості отрути, в одній із аптек. Згодом додавала його до харчів, якими і «підгодовувала» безпритульних собак.

За цим фактом було розпочато кримінальні провадження за статтею 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами».

Історія отримала значний суспільний резонанс не лише серед захисників тварин, а й пересічних мешканців Кропивницького. Загибель чотирилапих, що час від часу траплялася у різних мікрорайонах міста, обурювала громадськість. Тож, отримавши звернення, працівники поліції провели низку заходів, аби встановити особу.

У рамках розслідування поліцейські перевірили аптечні заклади міста, де міг бути придбаний лікарський засіб, знайшли та опитали можливих свідків пригоди. 

Обставини пригоди та мотиви злочину наразі з’ясовують поліцейські.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама