Надзвичайні події

Справи по відмиванню коштів під час ремонту художнього музею у Кропивницькому направлено до суду

. 1033

Одному із керівників Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА оголошено про підозру у службовій недбалості, що завдало матеріальних збитків бюджету у понад мільйон гривень.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення групою осіб понад мільйона гривень коштів, виділених з держбюджету для проведення ремонтно-реставраційних робіт у будівлі Кіровоградського обласного художнього музею встановлено причетність до вчинення вказаного злочину заступника начальника Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА.

Зокрема, вказана особа відповідно до акту приймання-передачі прийняла устаткування, що фактично придбане та встановлене не було. Крім того, посадовець не забезпечив контроль за фактичними обсягами і якістю проведених робіт, відповідністю їх проектам, технічним умовам і стандартам. Вказане спричинило тяжкі наслідки у вигляді матеріальних збитків на суму понад мільйон гривень.

Наразі посадовцеві оголошено підозру за ч.2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Окрім того, нагадаємо, що за процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадження щодо двох керівників приватних підприємств (підрядник та субпідрядник), які при виконанні вищезазначених робіт, за попередньою змовою, завищили вартість фактично придбаного та встановленого устаткування з метою особистого збагачення. За результатами проведеної судово-економічної експертизи встановлено, що сума збитків, завданих злочинними діями підозрюваних, становить понад один мільйон гривень.

Фігурантам справи повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, вчинене за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Справу направлено до суду.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама