Надзвичайні події

Мешканцю Кіровоградщини з дому у Мар'їнку слали коноплю і амфетаміни (ФОТО)

. 3680

У Мар’їнці 30-річний мешканець Кіровоградської області намагався отримати посилку з дому. Специфічний запах із коробки почули правоохоронці та співробітники батальйону «Дніпро». Виявилося, що у пакунку знаходились розфасовані дози канабісу та амфетаміну.

 

fDB9UgDV

Як повідомляє поліція Донецької області, при несенні служби у відділенні кур'єрської служби доставки співробітники Мар’їнського відділення поліції та батальйону «Дніпро» звернули увагу на підозрілу поведінку одного з відвідувачів. Молодий чоловік отримував посилку з Кіровоградської області, і при цьому помітно нервував. Крім того, правоохоронці відчули специфічний запах наркотиків, який надходив з пакунку. Як виявилося, у коробці з-під техніки знаходилися наркотики. 4 пакетики з канабісом та 1 - з амфетаміном були вилучені та направлені на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення придбання, збереження, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама